Asortie Mobilya Fashion Room Türkiye'de!
Asortie Mobilya Fashion Room Türkiye'de!

Asortie Mobilya Fashion Room Türkiye'de!

Dekorasyon, moda ve giyim sektörlerinde faaliyet gösteren, seçili markaların yer alacağı Fashion Room Türkiye Alışveriş Günleri başladı. Türkiye’de bir ilk olarak USA SHOPIFY iş birliği ile gerçekleştirilen Fashion Room Türkiye Alışveriş Günleri, sayılı ve alanında el ile gösterilen markalar yer alıyor. Asortie Mobilya’da lüks ve klasik mobilya tasarımlarıyla Fashion Room’a ilk gününden damga vurmayı başardı.

Sektöründe lider markaların yer aldığı Fashion Room’da Asortie Mobilya etkileyici ve göz alıcı tasarımlarıyla, lüks mobilya severler ile buluştu. Etkinlik alanında, gösterişli mobilyaları ile dikkatleri üzerine toplarken, konuklarının fotoğraf çektireceği özel bir konsept alanı hazırlayan Asortie Mobilya en çok ziyaret edilen ve ilgi toplayan marka olarak etkinliğe damgasını vurdu. Etkinliğe katılan bir çok ünlü isim ve sosyal medya fenomeni de, standı ziyaret ederek, fotoğraf çekilmeyi ihmal etmedi.

Tüm Haberler
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
asortie
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2023 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.