KÖŞE TAKIMLARI YAŞAM MEKANLARINDA SİZE YER AÇIYOR.

 

Büyük şehirlerde artan nüfus yoğunluğuna paralel olarak inşaat firmaları artık daha küçük ama daha kullanışlı projelere imza atıyor. Yeni projelerin birçoğunda mutfaklar büyük tutulurken salonlar 20-30 metrekare arasında tasarlanıyor. Bu durum kullanıcıların kendilerine daha fazla yer sağlayan mobilya modellerine yönelmesine yol açıyor. 

Artık katlanır mobilya, fonksiyonel mobilya gibi birden fazla amaç için kullanılan mobilyalar tercih edilmeye başlandı. Son yıllarda yapılan evlerin küçük olması ve özellikle de 1+1 projelerin artması ile birlikte, köşe takımlara yoğun bir talep oluştu. Salonlarda kullanıcılara daha fazla alan bırakan köşe takımları hem kullanışlı olmasından hem de normal bir koltuk takımına göre daha az alan kaplamasından dolayı tercih ediliyor. Hatta köşe takımların alt kısımlarını evlerindeki fazla eşyaları depolamak için kullananlar bile var.

Tüketicilerin bu isteklerini fark eden Asortie, müşterilerinin istekleri doğrultusunda altı bazalı veya yatak olabilen köşe takımı üretimine başladı. Klasik köşe takımlarında pek de alışık olunmayan yatak olabilme özelliğini Türkiye’de ilk kez Asortie yaptı. Küçücük odalarınız dahi kalabalık bir misafir gurubunu ağırlayacak kadar rahat ve geniş olabiliyor.


Özellikle misafiri bol olan ama oda sayısı kısıtlı olan evlerde, misafirlerinizi ağırlama en büyük destekçiniz olan Asortie Köşe Takımları, evinizin ölçüsüne göre özel olarak üretilebiliyor. Ürettiği modellerde gösteriş ve konforu bir arada sunmayı amaçlayan Asortie Mobilya, evinizin her köşesini değerlendirebileceğiniz birçok alternatif tasarımı sahip. Rahatına düşkün bir o kadar da evinin dekorasyonuna önem verenler için Asortie, yeni modellerini Masko Mobilya Kenti’nde bulunan showroomunda beğeninize sunuyor.

Tüm Haberler
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
asortie
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2024 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.