Korona Virüs İle Mücadelede Birlikte Kazanacağız.

Korona Virüs İle Mücadelede Birlikte Kazanacağız.

Covid-19 salgını ve beraberinde gelen Pandemi süreciyle birlikte alışverişlerin büyük bir kısmı internet üzerinden yapılmaya başlansa da tüketiciler özellikle mobilya, perde ve beyaz eşya gibi ürünleri görerek satın almayı tercih ediyor. Biz de Asortie Mobilya olarak müşterilerimizin sağlığını ön planda tutmak adına yenilikçi ve inovatif adımlar atmaya devam ediyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını biliyor ve bu doğrultuda yenilikçi uygulamaları hayata geçiriyoruz.

 

Özel Araç İle Evinizden Alıyoruz

Şirket olarak içine bulunduğumuz salgın döneminde hem düğün hazırlıkları yarım kalan çiftlerin mağduriyetlerini gidermek hem de evlerini yenileyecek olup beğendiği ürünleri yakından görmek isteyen müşterilerimizin taleplerini yanıtsız bırakmamak adına dezenfekte edilmiş özel araçlar tahsis etme kararı aldık. Bu uygulama ile toplu taşıma kullanımı gibi risklere maruz kalmadan, internet sitemizde beğendikleri ürünleri yakından görmek isteyen müşterilerimizi evlerinden veya belirttikleri herhangi bir adresten alıp mağazamıza getiriyor ve steril koşularda, gönül rahatlığıyla ürünlerimizi incelemelerini sağlıyoruz.

 

360 Derece Online Sanal Tur İle Mağazamızı Gezebilirsiniz

Evlerinden çıkamayan ancak mobilya ihtiyacı olup, mobilya seçmek isteyen müşterilerimiz için, mağazamızın her köşesini detaylı bir şekilde gezebileceği sanal tur imkanı sunuyoruz. Böylece Showroom’umuzda yer alan onlarca ürünü, adeta mağazada geziyormuş hissi ile inceleyebiliyorsunuz. Hemen aşağıdaki linke tıklayarak Masko Mağazamızı sanal tur ile gezebilir, mobilyalarımıza göz atabilirsiniz.

Asortie Mobilya Online Sanal Tur İçin Tıklayın.

Tüm Haberler
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
asortie
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2021 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp