Asortie Mobil Uygulaması Yayında!
Asortie Mobil Uygulaması Yayında!

Asortie Mobil Uygulaması Yayında!

Lüks ve klasik mobilya tasarımlarında öncü marka Asortie, mobil uygulamasını güncelledi. Güncel mobil uygulamayı Google play store ve App store'dan indirebilirsiniz. Göz alıcı yaşam alanları oluşturan ve eşsiz mobilya tasarımlarını mükemmel bir deneyim sunarak müşterilerine sunan Asortie Mobilya'nın, artık mobil uygulaması çok daha işlevsel. Güncellenen mobil uygulama linklerine hemen aşağıdan erişebilirsiniz. 

Tüm Kategoriler Bir Tık Uzağınızda

Yeni uygulama ile güncel klasik mobilya modellerimizi keşfedebileceğiniz kategorilerimize 5 dil seçeneği ile kolayca erişebilirsiniz. Anasayfada yeni mobilya modellerimizi keşfedeceğiniz, kategorilerimiz, sade ve kafa karışıklığını önlemesi adına büyük görsel alanları ile oluşturuldu. Koltuk takımı, yemek odası, yatak odası, köşe takımları, tv üniteleri, ofis mobilyaları, aksesuarlar, otel mobilyaları, mutfak dekorasyonu, banyo dekorasyonu, kapı modelleri ve sedir modelleri olmak üzere tüm kategorilerimize kolayca tek bir ekrandan erişebileceksiniz.

Kategorilerin içerisine girdikten sonra ürün detaylarını aynı şekilde basitleştirilmiş arayüzü ile sizlerin keşifine sunuyoruz. Üstelik ürün sayfasında, ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabileceğiniz bir iletişim formumuz bulunuyor. Böylece beğendiğiniz takım hakkında bilgi almak için müşteri danışmanlarımızın tarafınızla iletişime geçmesi için kaydınızı bırakabilirsiniz. 

İletişim Kurmak Çok Kolay

Asortie Mobilya ile iletişime geçmek artık çok kolay. Hem Whatsapp iletişim hatlarımız hem de iletişim formlarımızı kullanarak müşteri temsilcilerimiz ile hızlı bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. Böylece alanında uzman ve deneyimli müşteri danışmanlarımız en kısa sürede tarafınza dönüş gerçekleştirerek sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacaktır. 

Yenilikleri Bildirimlerle Keşfedin

Asortie mobilyanın kullanıcılarına sunacağı yeni fırsatlar ve gerçekleştirdiği projelere dair detayları ilk siz öğrenmek için mobil bildirim özelliğini kullanmış olacaksınız. Uygulama içerisinde direkt olarak görüntüleyebileceğiniz bildirim uyarıları ile Asortie mobilya'nın gerçekleştirdiği yeniliklerden ilk siz haberdar olabilirsiniz. 

Asortie Uygulamasının Özellikleri:

  • Beğendiğiniz ürünler hakkında bilgi almak ve iletişime geçmek için iletişim formu doldurabilme,
  • Türkçe, İngilizce, Arapça, Rusça, Fransızca ve Hausaca dil seçenekleri,
  • Hızlı ve kolay arayüz,
  • 5 Dil desteği ve anında görüşmek için Whatsapp iletişim hatları,
  • Shoowromlarımızın iletişim bilgileri,

Asortie Mobilya Android Mobil Uygulamasını İndirmek İçin Tıklayın

Tüm Haberler
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
asortie
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2023 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.