Sizin Eskinizi, Onların Yenisi Yapıyoruz
Sizin Eskinizi, Onların Yenisi Yapıyoruz

Sizin Eskiniz, Onların Yenisi Olabilir

Eskimiş veya kullanmadığınız mobilyalarınızı ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırmak için sizlerden alıyoruz, tüm onarımlarını yaparak yepyeni hale getiriyor ve yeni sahiplerine ulaştırıyoruz.

Evinin mobilyalarını Asortie ürünleri ile değiştiren müşterilerimizin mevcut eski veya kullanmadığı mobilyaları evlerinden alıyoruz. Aldığımız mobilyaları atölyelerimizde komple elden geçirip tüm sorunlarını gideriyor ve yeni gibi yapıyoruz. Daha sonra resmi makamlarca ihtiyaç sahibi olduğu belirlenen ailelere bu mobilyaları ücretsiz götürüyoruz.

Böylece hem ekonomiye katkı sağlamış oluyor hem de ihtiyaç sahipleri ile sizleri buluşturmuş oluyoruz.

Bunun bir ayrıcalık veya reklam malzemesi değil, sosyal bir sorumluluk ve toplumsal bir dayanışma olduğunu düşünüyoruz. Unutmayın, sizin eskiniz, onların yenisi olacak.

Asortie Mobilya ailesi olarak kurulduğumuz günden bugüne kadar dünyanın 60’dan fazla ülkesinde, birçok ailenin evine konuk olduk. Gerek komple dekorasyon projesi, gerekse de yemek odası takımı, yatak odası takımı, koltuk takımı veya aksesuar gibi birçok üründe bizleri tercih eden binlerce aile ile sıcak ve uzun soluklu bir ilişkiler kurduk. Edindiğimiz çevrenin ve hayırsever müşterilerimizin de bizlere verdiği destek ile yüzlerce ihtiyaç sahibi ailenin mobilya, halı, beyaz eşya, kıyafet, gıda ve yatak gibi ihtiyaçlarını temin etmeye çalıştık. Bu alışkanlığımız her geçen gün müşterilerimizin destekleri ile büyüyor ve bizler daha fazla ihtiyaç sahibine ulaşabiliyoruz. Şüphesiz bunu birlikte başarıyoruz.

Farklı zamanlarda yaptığımız sosyal sorumluluk projelerimiz ile sadece ihtiyaç sahibi ailelere değil, toplumsal yaşamın vazgeçilmez unsurları olan hayvanlara ve doğaya da katkı sağlamaya çalışıyoruz. Gerek sokak hayvanları için yapmış olduğumuz kampanyalarda, gerekse de “her müşterimiz adına bir fidan dikme” kampanyamızda, gerekse de şiddete maruz kalmış kadınların hakları adına yaptığımız çalışmalarda odak noktamız hep toplumu oluşturan temel unsurlar oldu.

Asortie ailesi olarak bizler kurum olabilmenin vermiş olduğu bu sorumluluğumuzun farkındayız. Bundan sonra da müşterilerimizin ve tedarikçilerimizin destekleri ile birçok projeye imza atmak ve daha çok insana dokunmak istiyoruz. Sizlerden beklentimiz bugüne kadar bize verdiğiniz destekleri kesintisiz devam ettirmenizdir.

Tüm Haberler
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
asortie
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2023 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.