Asortie Mobilya Klasik Mutfak ve Banyo Projelerinde Göz Kamaştırıyor

Asortie Mobilya Klasik Mutfak ve Banyo Projelerinde Göz Kamaştırıyor

Yaşam mekânlarını, hayallerinizdeki tasarımlar ile dekore eden Asortie, sadece yemek odası, yatak odası ve salon takımları değil, mobilya ve dekorasyon adına ne varsa tasarımını ve üretimi yapıyor. İster ev, ister ofis isterse de otel olsun insanların bulunmaktan mutluluk duyacağı tüm yaşam mekânları için mükemmel tasarım çözümleri üreten Asortie, banyo ve mutfak projelerinde de iddialı ürünlere imza atıyor.

Sizin hayalinizdeki mutfak ve banyo tasarımlarında yine klasik ve avangarde çizgisini kullanan Asortie, gösterişli, zarif ve rahat kullanılabilir 

Asortie mutfak ve banyolar tasarlıyor.

Özellikle bayanların vakitlerinin büyük bir kısmını harcadıkları mutfaklarda, gösteriş ve zerafet kadar kullanışlılığa da önem veren Asorti Mobilya, mutfaklarda sizlere rahatlık ve ferahlık sağlayacak mobilyalar üretiyor. Küçük metrekarelik mutfaklarda bile yaptığı özel tasarımlar ile kullanıcıya geniş alanlar sunuyor. Uzman mimari kadrosu ile en küçük alanları dahi çok profesyonelce değerlendiren uygulamalara imza atan Asortie, yaşam alanındaki en küçük bir yerin dahi atıl kalmasına engel olacak mobilyalar üretiyor.

Mutfaklar Artık Daha Fonksiyonel ve Estetik

Asortie mutfak projeleri için artık daha fonksiyonel mobilyalar üretiyor. Kullanıcıya her şeye çok kolay şekilde ulaşabileceği ve hiçbir şeyi kaybetmeyeceği dolap ve çekmece sistemleri yapıyor. Aynı zamanda su ve nemden en fazla etkilenen mutfak ve banyo dolaplarında, Asortie Klaisik Mobilya'nın kullandığı son teknolojik ürünler ile hiçbir sorun yaşanmıyor. Asortie mutfak dolapları yıllarca sağlam kalıyor.

Sultanlara Yakışır Banyolar

Asortie klasik banyo projelerinde de hiç görülmemiş argümanlar kullanıyor. Küveti, lavabosu, jakuzisi,  klozeti, yer ve duvar kaplamaları, batarya ve muslukları, banyo mobilyaları ve aksesuarları kullanıcının tercihine göre kişiye özel olarak şekillendiriyor. Her biri büyük bir salon görünümünde olan banyolardan, daha küçük metrekarelik banyolara kadar her büyüklükteki banyoyu, kullanılabilir mükemmel bir mekân haline getiriyor.

Kullanıcının rahat edebileceği, jakuzi, küvet, duşakabin, dinlenme köşesi, bakım köşesi gibi her biri kendi içinde bir tasarım olan banyo konseptleri Asortie müşterileri için özel bir mimari kadro ile oluşturuluyor.

 Modern dekorasyon tercihlerinden, klasik dekor tercihlerine hızlı dönüşlerin olduğu günümüzde, evlerinde saray ihtişamını yaşamak isteyenlerin taleplerine uygun tasarımlar yapan Asortie, el işçiliği ile üretilen, hiçbir yerde bulamadığınız modellerle sizlere farklı modelleri sunuyor. Her biri birer sanat niteliğinde olan Asortie klasik banyo ve klasik mutfak modelleri ile artık evleriniz daha ferah ve daha gösterişli. Hiçbir yerde bulamadığınız hayalinizdeki Mutfak ve banyo modelleri Asortie’de.

Tüm Haberler
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
asortie
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2024 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.