Belinda Yemek Odası, Mobilyada Yeni Bir Trend Oluşturdu

Belinda Yemek Odası, Mobilyada Yeni Bir Trend Oluşturdu

Kendine özgü rengi ve oyma sanatının mükemmel işçiliği ile dikkat çeken Belinda yemek odası takımı, Asortie 2013 Klasik Yemek Odası Koleksiyonu için özel olarak tasarlandı. Altın ve gümüş karışımı özel bir zemine uygulanan eskitme ile hiçbir yerde olmayan kendine özgü bir rengi ile yaşam mekânlarına ihtişam kazandıran klasik yemek odası, bir konsol, bir masa, sekiz sandalye ve bir vitrinden oluşuyor. İsteğe göre gümüşlük de eklenebilen yemek odası takımında, cam masa yerine ahşap masa da tercih edilebiliyor. 

Belinda klasik yemek odası takımında daha çok kenarları ovalleştirilmiş düz hatlar tercih edildi. Konsol, ayna ve vitrinlerdeki oyma motifleri takıma farklı bir hava katıyor. Kullanıcıya ihtişamı ve sadeliği bir arada sunan klasik yemek odası takımında geleneksel desenler kullanıldı.  

Klasik Yemek Odasına Çok Güzel Bir Örnek 

Cam masanın ayaklarında çiçek motifli oymalar tercih edildi. Vitrin, gümüşlük ve ayna kenarlarındaki ince desenler takıma farklı bir zerafet kazandırmış. İki adet kollu ve altı adet kolsuz sandalyeden oluşan takımda, sandalyeler kullanıcıya rahatlık sağlayacak şekilde tasarlandı. Konsol, vitrin ve aynada kullanılan oymaların aynısı sandalye taçlarında da kullanıldı. Yemek odası takımının konsolu mükemmel bir pentür işçiliği ile zenginleştirildi.

Tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile üretilen Belinda yemek odası takımı, kullanıcının istediği renk ve ölçüde üretilebiliyor. 

Tüm Haberler
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
asortie
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2024 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.