Yeni Yılda Yeni Umutlar, Yeni Modeller
Yeni Yılda Yeni Umutlar, Yeni Modeller

YENİ YILDA YENİ UMUTLAR, YENİ MODELLER

Yeni yıla girerken hayalinizdeki mekânı oluşturabilmeniz için Asortie yeni sezon için tasarladığı modelleri beğeninize sundu. Yeni yılın ilk günlerinde, sahip olduğu gösterişi ile yaşam mekânlarına şıklık ve zarafet kazandıracak, fonksiyonelliği ile de rahatlık ve konfor sağlayacak koltuk takımı, yemek odası takımı ve yatak odası takımı modelleri ile yeni yılda, yepyeni ve ihtişamlı mekânlar sizleri bekliyor.

Klasik mobilya ve dekorasyon alanında özgün tasarımlara ve kişiye özel projelere imza atan Asortie, yeni sezon koleksiyonu için tasarlayıp ürettiği, lüks koltuk takımı modelleri, lüks yemek odası modelleri ve fonksiyonel yatak odası modelleri ile mobilya tarzına bir anlayış getirdi.

Yeni sezon mobilya ve dekorasyon koleksiyonu için ürettiğimiz tasarımlarda klasik mobilyanın oyma ve varak uygulamalarını el işçiliği ile işledik. Ayrıca klasiğin vazgeçilmez renkleri ceviz, çatlak krem ve antik krem renklerini büyük bir titizlik ile uyguladık. Fakat yeni sezonun en dikkat çeken detayı ise renk tercihlerinde klasik çizgilerin dışına çıkarak, radikal renk tonları kullanmamız oldu. Özellikle siyah, mor, kırmızı ve antik gümüş renklerini birçok modelde kullandık. Yeni sezonun kumaş tercihlerinde ise daha küçük desenli parlak saten kumaşlar ön plana çıktı.

Yeni yılda köşe koltuk takımları çok fazla revaçta olacağa benziyor. Müşterilerimizden gelen taleplere göre, mekânın ölçüsüne göre hazırlanan klasik köşe takımları, daha az ahşabın kullanıldığı ve tam ortopedik süngerler kullanılarak çok rahat hale getirildi. Ayrıca köşe salon takımları artık teknolojinin sağladığı imkânlar ile çok daha fonksiyonel hale geldi.

Asortie yeni sezon yemek odası takımları daha minimal desenlere sahip. Özellikle küçük mekânlar için tercih edilen yemek odası takımlarında vitrin tercih edilmezken, daha geniş mekânlar için tasarlanan yemek odası takımlarına iki adet vitrin eklendi. Yemek odalarının sandalye modelleri ihtişamlı ve ergonomik oturumları ile ön plana çıkıyor.

Yatak odalarında klasik yatak odası takımları tercih edenler ve odalarında oymalı ve varaklı mobilya modelleri ile ihtişamı yaşamak isteyenler için yeni sezonda çok fazla model tasarladık. Asortie yatak odası takımlarında doğal ahşaplar yıllarca kullanabileceğiniz ve gelecek nesillere bırakabileceğiniz sağlamlıkta üretiliyor. Klasik yatak odası modelleri istediğiniz ölçülerde ve istediğiniz renklerde yapılabildiği gibi, özellikle dolap içleri sizin istediğiniz şekilde dizayn edilebiliyor.

Asortie Mobilya’nın yeni sezon için ürettiği tamamlayıcı aksesuarlar da yaşam mekânları için vazgeçilmez bir unsur olacak. Klasik ahşap aksesuarlarda mekânın genel dekoruna veya mobilya modellerine uygun tasarımları ön plana çıkıyor. Göze hitap ettiği kadar kullanışlı tasarımları ile de tercih edilen Asortie aksesuar modelleri içinde klasik berjerler, jozefin modelleri, uzanma koltukları, sehpalar, aynalar, dresuarlar ve çiçeklikler gibi birçok alternatif bulunuyor.
Tüm Haberler
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
asortie
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2023 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.