E7 Grup Yönetim Ofisi Projesini 26 Günde Teslim Ettik

E7 Grup Yönetim Ofisi Projesini 26 Günde Teslim Ettik

E7 Grup projesinde 3 metre uzunluğunda görkemli bir makam takımı tasarlandı. Antik krem zemin üzerine altın varak el oyması motifler ile süslenen masa ofise ilk girildiği andan itibaren dikkat çekiyor. Makam masasının önünde misafirler için tasarlanan iki adet berjerde versace zincir motifleri tercih edildi. Klasik berjer üzerindeki oyma motifleri takıma ihtişamlı bir hava kazandırırken, döşemede kullanılan birinci sınıf kumaş ve ergonomik döşeme malzemeleri ise oturanlara konfor sağlıyor. Makam masasının arka kısmı ise koyu renk duvar kâğıdı üzerine mobilya rengi ile örtüşe mükemmel bir tablo zenginleştirildi.

Lüks makam takımının ön tarafına, özellikle kalabalık misafirler için koltuk takımı konuldu. Yine ofis dekorunun geneli ile kombin edilen renk ve oymaların kullanıldığı, tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile üretilen koltuk takımı bir adet orta sehpa ve iki adet yan sehpa ile sergilendi. İki kanepe ve iki berjerden oluşan klasik koltuk takımında misafirlerin rahat edebileceği döşeme malzemeleri kullanıldı. Sehpaların üzerinde ahşap tabla yerine cam tercih edildi. 

Ofisin diğer köşesine 3,60 cm uzunluğunda toplantı masası ve bu masanın etrafına konulmak üzere 12 adet klasik sandalye hazırlandı. Toplantı masasının ayakları çok farklı bir tasarıma sahip, sandalyelerdeki oyma motifleri ise kelimenin tam anlamıyla harika bir sanat eseri. Toplantı masasının hemen karşısına ise sinevizyon gösterimi için stor perde yapıldı.
 
Ofisin en sonuna 6,5 metre uzunluğunda çok farklı bir kütüphane ve dolap yapıldı. Üst kısımları kitaplık alt kısımları ise dolap olarak kullanılacak kütüphanenin orta kısmı sinevizyon perdesi olarak tasarlandı. Uzaktan kumanda sistemi ile çalışan sinevizyon perdesi isteğe göre açılıp kapanabiliyor. 

Projenin duvarlarına bir metre yüksekliğinde komple ahşap giydirme yapıldı. Ofis mobilyaları ve duvar kağıdı renkleri ile uyumlu olan bir renk tercih edilen duvar kaplamalarının çıtaları dışarı çıkıntılı olarak dizayn edildi ve yaprak varak ile altın rengine dönüştürüldü. Ofiste bulunan taşıyıcı kolonlar da tavana kadar ahşap giydirme yapılarak mükemmel bir görünüm sağlandı. Duvar kaplamaları, kendisi ile uyumlu kartonpiyer ve süpürgelikler ile desteklendi. Kartonpiyer ve süpürgeliklerde de versace zincir motifleri kullanıldı.

Ofis aydınlatmasında Asortie klasik avizeleri tercih edildi. Misafir bölümündeki klasik koltuk takımının üzerine konulan taşlı lüks avize, duvarlara konulan aynı özellikteki aplikler ile desteklendi. Ayrıca ofisin en çok göze çarpan köşesine ise avize ile aynı süslemelere sahip ayaklı bir lambader konuldu.
 
Ofis duvarları Asortie tarafından, ülkemizin önemli ressamlarına yaptırılan ve başka bir eşi de olmayan, tamamen kişiye özel yağlı boya tablolar tarafından süslendi. Tablo seçiminde müşterinin beklentisi ve beğenisi ile ofis tasarımının genel dokusu uyumlu şekilde kombin edildi.

Ofis kapıları mekâna uygun motiflerle çok şık dizayn edildi. Gürgen ve ıhlamur ağacından el oyması ile özel olarak yapılan kapılarda altın varak kullanıldı. Antik krem zemin üzerine eskitme patine ile baklava dilim desenlerde dizayn edilen ofis kapılarının pervazlarında el oyması farklı bir desen kullanıldı. Ofisin giriş kapısının üst kısmındaki taç ise üç ustanın ortak çalışması ile 17 günde el işçiliği ile hazırlandı.

Ofis perdeleri, klasik mobilyanın ihtişamı ile uyumlu kumaşlardan tasarlandı. Tül ve perde ile süslenen camlar, aynı zamanda dışarıdan gelen dik açılı ışığı da yumuşatıyor. Perde kanatlarında daha koyu renk tercih edildi. Bu da mekana hakim renk tonuna yumuşak bir aykırılık kazandırdı. 

Ofisin arka kısmında bulunan patron dinlenme odasında, bir yaşam mekânında olması gereken tüm detaylar düşünüldü. Dinlenme yatağı, gardolap, koltuk, halı ve perde gibi tüm gereksinimleri ile birlikte dizayn edilen patron dinlenme odası ofisten tamamen bağımsız bir şekilde tasarlandı. 

Sekreterya odasında, gelen misafirlerin kısa süreli bekleyebilmeleri için koltuk takımı, sekreter masası ve evrak dolabı uyumlu şekilde tasarlandı. Ofis cihazlarının ve kabloların neden olduğu görüntü kirliliği yapılan farklı dolap ve kesonlar ile ustaca gizlendi.

Tüm Haberler
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
asortie
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2024 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.