Hayalinizdeki Dizayn İle Küçük Dostlarımıza Yuva Kazandırın

HAYALİNİZDEKİ DİZAYN KÜÇÜK DOSTLARIMIZA YUVA KAZANDIRSIN

Hayvanlar, yüzyıllar boyunca bu dünyayı paylaştığımız, hayatımıza renk katan değerli varlıklar. Tarih boyunca insanoğlunun hayatının en önemli parçası, en iyi yardımcısı, en yakın dostu ve yol arkadaşı olmuştur. 

Pek çok kişi bu sevimli miniklere evini açmış, ailesinin yeni üyesi olarak kabul etmiş olsa da dünya üzerinde yaşamını sürdürmeye çalışan her hayvan aynı şansı yakalayamamıştır. Birçok hayvan zor şartlar altında yaşam mücadelesi vermektedir.  Hatta bazen bu mücadelede onlara kucak açması gereken insanların da türlü ve acımasız muamelelerine maruz kalmaktadırlar.

Kurulduğumuz günden bugüne kadar, sadece insan için değil, çevremizdeki diğer canlılar ve doğa için de önemli projeler ürettik ve bunları hayata geçirdik. Her fırsatta toplumların kanayan yaraları olan kadın hakları, çocuk hakları, doğa ve hayvan haklarına dikkat çekmek için farklı kampanyalar yaptık. Şimdi de müşterilerimizle el ele verip, bu minik dostlarımızın yaşam standartlarını yükseltmeye katkı sağlamak, onlara bu zorlu mücadelelerinde yardım etmek için kolları sıvadık.

ASORTİE MÜŞTERİLERİ BARINAK BAĞIŞINDA BULUNUYOR

Asortie Mobilya’dan alışveriş yapanlar bir sokak hayvanına barınak bağışında bulunuyor! “Hayalinizdeki dizayn ile küçük dostlarımıza yuva kazandırın.” projesi ile yardıma ihtiyacı olan sokak hayvanlarına, rahat ve güvenli şekilde yaşayabilecekleri  barınaklar sağlıyoruz. Asortie Mobilya’dan eviniz için aldığınız mobilyalar, sevimli dostlarımıza barınak olarak geri dönüyor.  10 bin TL ve üzerinde alışverişlerde, müşterilerimiz adına barınak yapılacak ve bu konuda en fazla ihtiyaç duyulan bölgelere yerleştirilecektir.  Haydi bu güzel projeye siz de destek olun.

Kampanya Şartları:

  • Projemizde, 10 Bin TL ve üzeri alışveriş yapan müşterimiz adına barınak yapılacaktır.
  • Barınaklarda talep edlirse müşterilerimizin adı yazılabilecektir.
  • Asortie müşterileri alışveriş yapmadan da 1.000 TL bağışta bulunarak bu kampanyaya destek verebilirler.
  • Yapılan barınaklar hayvanların yaşayabileceği standartlara uygun olarak yapılacaktır.
  • Asortie Mobilya bu projeyi istediği zaman değiştirme ve sonlandırma hakkına sahiptir.
Tüm Haberler
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
asortie
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2021 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp