Sizin İçin Ağaç Tüketiyoruz, Doğa İçin Ağaç Üretiyoruz
Sizin İçin Ağaç Tüketiyoruz, Doğa İçin Ağaç Üretiyoruz

DÜNYAMIZ HER GEÇEN GÜN ÇÖLLEŞİYOR.

Mobilya ve dekorasyon sanayinin temel hammaddesinin ağaç olması sebebi ile her yıl milyonlarca ağaç kesiliyor. İnsanların ihtiyaçları için kesilen ağaçlar nedeni ile dünyamızdaki oksijen kaynağı büyük ormanlar tükeniyor dünya hızla çölleşiyor.

DOĞADAN ALDIĞIMIZI GERİ VERİYORUZ.

“Doğadan Aldığımızı Geri Veriyoruz” kampanyası ile, ormanlarımızdan emanet olarak aldığımız ağaçları geri veriyoruz. Kesilen her ağacın yerin bir ağaç dikerek, dünyamızın yeniden eskisi kadar yeşil olmasına katkı sağlamak ve gelecek nesillerimize bol oksijenli bir dünya bırakmak istiyoruz.

SATIN ALINAN HER ÜRÜN İÇİN BİR FİDAN

Asortie Mobilya olarak bugüne kadar 1000’den fazla fidan diktik. Bu güzel faaliyete müşterilerimizi de ortak yapmayı ve birlikte daha fazla fidan dikmeyi istiyoruz. Bu bağlamda Asortie Mobilya’nın İstanbul, Dubai, Sırbistan ve Ukrayna mağazalarından alışveriş yapan müşterilerimizin ve onların aile bireylerinin adına fidan dikimi yapacağız.  

İSTER BİZ DİKELİM İSTERSENİZ DE SİZ DİKİN

“Doğadan Aldığımızı Geri Veriyoruz” kampanyası ile müşterilerimizin adına bizler fidan dikiyor ve bununla ilgili bir sertifikayı talep edilirse müşterilerimize posta veya e-mail olarak gönderiyoruz. Müşterilerimiz isterlerse de onlara saksıdaki fidanları hediye ediyoruz. Böylece müşterilerimiz hatıra olarak aldıkları fidanları kendi istedikleri bir yere dikebilirler.                                                                                         

Kampanya Detayları:

  • Kampanyaya satın aldığu ürün fiyatına bakılmaksızın her Asortie müşterilesi katılabilir.
  • Ürün satın alan her aile bireyi için 1 adet fidan dikilir.
  • Dikilen fidanlar ile ilgili müşteri talep ederse sertifika düzenlenir.
  • Asortie Mobilya A.Ş kampanyada değişiklik yapma ve sonlandırma hakkını saklı tutar.
Tüm Haberler
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
asortie
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2023 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.