Asortie Mobil Uygulaması Google Play'de

Asortie Mobilya Play Store'da

Eskimeyen tasarımların sahibi  ve klasik mobilyanın lider markası Asortie, teknolojinin tüm imkanlarını sizlere daha kaliteli ürün ve hizmet vermek için kullanmaya devam ediyor. Artık müşterilerimiz facebook ve twitter sayfalarımdan sonra şimdi de bize Android uygulaması ile daha rahat ve hızlı şekilde ulaşabilecek.

Gereksiz detaylardan uzak basit bir arayüz ile hazırlanan Asortie mobil uygulaması uygulaması ile, kullanıcılar firma bilgilerine, ürünlere, yeni çıkan tasarımlara kolayca ulaşabilecek. Ayrıca mobil uygulamasındaki iletişim bölümünden bizimle anlık olarak iletişim kurabilecek.

Uygulamadaki beğendikleri ürünleri anında facebook ve twitter gibi sosyal paylaşım sitelerindeki arkadaşları ile paylaşabilecek ve Asortie’nin kampanyalarından herkesten önce haberdar olacak.

Sizde bu ayrıcalıklardan faydalanmak için hemen aşağıdaki linkten Asortie Mobil uygulamayı Android telefonunuza indirebilirsiniz.

İphone ve İpad kullanıcıları için hazırlanan yeni uygulama ise çok yakında Apple Store sayfasına yüklenmiş olacak.

Uygulamayı indirmek için tıklayınız...

Tüm Haberler
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
asortie
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2021 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp