ASORTİE MOBİL UYGULAMASI GOOGLE PLAY’DE
ASORTİE MOBİL UYGULAMASI GOOGLE PLAY’DE

Eskimeyen tasarımların sahibi  ve klasik mobilyanın lider markası Asortie, teknolojinin tüm imkanlarını sizlere daha kaliteli ürün ve hizmet vermek için kullanmaya devam ediyor. Artık müşterilerimiz facebook ve twitter sayfalarımdan sonra şimdi de bize Android uygulaması ile daha rahat ve hızlı şekilde ulaşabilecek.

asortie android uygulama    asortie uygulama google play

Gereksiz detaylardan uzak basit bir arayüz ile hazırlanan Asortie mobil uygulaması uygulaması ile, kullanıcılar firma bilgilerine, ürünlere, yeni çıkan tasarımlara kolayca ulaşabilecek. Ayrıca mobil uygulamasındaki iletişim bölümünden bizimle anlık olarak iletişim kurabilecek.

Uygulamadaki beğendikleri ürünleri anında facebook ve twitter gibi sosyal paylaşım sitelerindeki arkadaşları ile paylaşabilecek ve Asortie’nin kampanyalarından herkesten önce haberdar olacak.

Sizde bu ayrıcalıklardan faydalanmak için hemen aşağıdaki linkten Asortie Mobil uygulamayı Android telefonunuza indirebilirsiniz.

İphone ve İpad kullanıcıları için hazırlanan yeni uygulama ise çok yakında Apple Store sayfasına yüklenmiş olacak.

Uygulamayı indirmek için tıklayınız...

Tüm Haberler


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp