Yeni Logomuz ile Yeni Hedeflere

Yeni Logomuz ile Yeni Hedeflere

Artık dünyaca tanınan bir markaya sahibiz. “Asortie” denildiğinde Orta Asya’dan Balkanlara, Ortadoğu’dan Afrika’ya, Avrupa’dan haritada dahi yerini gösteremediğimiz ülkelere kadar birçok yere mobilyalarımızı gönderiyoruz. Birçok ülkenin devlet sarayında bizim izimiz var. Birçok ünlü yaşam mekânlarını daha asortik hale getirmek için Asortie ürünlerini tercih ediyor.

Verdiğimiz ücretsiz mimarlık hizmeti ile müşterimizin yüzündeki mutluluk markamıza her geçen gün değer katıyor. Her gün, bir önceki günden daha fazla çalışmamız gerektiğinin bilinci ile işimize başlıyoruz. Adım adım ilerlediğimiz yolda her an bize yeni bir tecrübe kazandıran uğraşlar içinde oluyoruz. Biz çalışırken Asortie markamız da çalışıyor. Herkes tarafından bilinen, en azından bir yerlerde görülmüş veya duyulmuş güvenilir bir marka olmak için çok çaba sarfediyoruz.

Boşa gitmeyen bu çabalarımız ile Asortie daha güçlü ve daha istikrarlı şekilde büyüyor. Büyüyen markamıza yeni bir heyecan kazandırmak için logomuzu değiştirdik. Artık daha kolay okunabilen bir Asortie ile karşılaşacaksınız. Caddelerde, televizyonlarda, havalimanlarında bizim reklamlarımızı gördüğünüzde değişen logomuzu beğeneceğinizi düşünüyoruz.

Logomuzu değiştirirken bazı değerlerimiz sabit kaldı. Mesela müşteri memnuniyeti ilkemiz ve satış sonrası koşulsuz destek prensibimiz ilk günkü mükemmelliği ile kaldı. Müşterilerimizi anlama ve onlar için, kendilerini mutlu hissedecekleri mekânlar oluşturmadaki heyecanımız da aynı kaldı. Mağazalarımızda ki sıcaklığımız ve sizler için hazırlanan ikramlarımız da değişmedi. Değişen sadece bizi daha da geliştireceğine inandığımız logomuz oldu…

Tüm Haberler
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
asortie
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2021 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp