ASORTİE OTEL PROJELERİNDE ESTETİK VE KALİTENİN MEKÂN İLE MÜKEMMEL UYUMU
ASORTİE OTEL PROJELERİNDE ESTETİK VE KALİTENİN MEKÂN İLE MÜKEMMEL UYUMU

 

Klasik mobilya üretiminde gösterdiğimiz başarıları otel mobilyaları alanında da yaptığımız projeler pekiştiriyoruz. Asortie Mobilya olarak gerek yurtiçinde gerekse de yurtdışında bulunan birçok işletmeye klasik otel mobilyaları, modern otel mobilyaları, avangard otel mobilyaları tasarlıyor ve üretiyoruz.

Otellerde konaklayan misafirlerin ilk dikkatlerini çeken unsur hiç şüphesiz ki otel mobilyaları, özellikle 5 yıldızlı lüks otellerin lake otel mobilyaları veya masif otel mobilyaları müşterilerin kendilerini özel hissetmelerini sağlıyor. Konukların otele ilk girdiklerinde gördükleri ihtişam ve kalite asla unutulmuyor. Onun için birçok otel resepsiyon mobilyaları ile lobi mobilyalarını birinci sınıf ürünlerden mekan özel olarak tasarlatıyorlar.

Son dönemlerde lüks otel projelerinde her ne kadar Osmanlı tarzı klasik otel mobilyaları tercih edilse de, bazı projelerde yine kaliteli modern otel mobilyaları kullanılıyor. Klasik ile modern arasında bir tercih yapmak zorunda olan otel konseptlerinde ile genellikle avangard otel mobilyaları veya country otel mobilyaları tercih ediliyor.

 

asortie otel projeleri

 

Otel Projelerinde Estetik ve Kaliteli Projeler

Otel mobilyalarında göz önünde bulundurulması gereken önemli detaylar vardır. Bunlar; kalite, gösteriş, fonksiyonellik ve güvenliktir. Özellikle güvenlik asla göz ardı edilmemesi gereken önemli bir detaydır.

Asortie Mobilya olarak, her ülkeden farklı kültürlere sahip olan insanların konakladığı otellerin dekorasyon işlerini yaparken güvenlik konusunu ön planda tutarız. Örneğin; otel odalarında asla köşeli mobilyalar kullanmayız. Çünkü köşeli mobilyalar otel misafirlerine zarar verebilir. Bunun yanında dolap kapaklarında birinci sınıf sürgü ve menteşe malzemeleri kullanılmalıdır. Ayrıca Asortie’nin otel mobilyaları tasarımlarının her biri duvara monte edilebilir ve bir sarsıntı esnasında düşmeyecek şekilde üretiliyor.
 
Asortie Mobilya, otel projelerinde mobilya dekorasyonu yanında otel perdesi, otel halısı, banyo mobilyası, otel deri sümen takımları, çalışma masası setleri, otel aydınlatma aksesuarları, tablolar gibi tüm ihtiyaçları dekore edecek anahtar teslim otel odası tasarımı yapıyor. Çünkü otel dekorasyonunda en önemli detaylardan biri de kullanılan eşyaların birbirleri ile uyumlu bir bütün oluşturmalarıdır.

 

otel odası mobilyası 

 

Prestijli otel mobilyaları alanında yaptığımız projelerde, mekâna uygun, göz alıcı tasarımlara imza atıyoruz. Asortie Mobilya otel projelerinde birçok tasarımcıya ilham veren modeller üretiyor. Projeler sayfamızı ziyaret ederek yaptığımız otel tasarımlarını görebilirsiniz.

Tüm Haberler


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp