ASORTİE KALİTESİNİN NEREDEN GELDİĞİNİ MERAK EDİYOR MUSUNUZ?
ASORTİE KALİTESİNİN NEREDEN GELDİĞİNİ MERAK EDİYOR MUSUNUZ?

 

Yıllara meydan okuyan şaheserler yaratmak kolay değil tabii ki. Sanat eseri değerindeki mobilyalarımız uzun uğraşlar sonucu elde ediliyor. Her biri birer zümrüt gibi, özveri ve sabırla işlenen ürünlerimiz, ustalarımızın maharetli ellerinden çıkıyor. 

Tamamen el oyması ve doğal ahşap kullanılarak üretilen takımlarımızın üzerindeki motifler, adeta bir dantelâ gibi tek tek oyuluyor. Ustalarımıza sanki ağaç ile konuşurmuşçasına zarif ve narin darbelerle işliyor ağacı. Böyle olunca da bir takımın bitmesi onlarca gün hatta aylarca sürebiliyor.

Klasik koltuk modeli

 

Klasik yemek odası takımları

Kalite, Rahat ve Kullanışlı Mobilyalar

Bir taşı işleyen heykeltıraş neyse, ağaca şekil veren bir oymacı da odur. Biri taşa, diğeri ağaca can veriyor. Ve sanat aşkına yapına tüm bu uzun uğraşlar sizler için… 

Asortie ürünleri, herkesin evinde bulunan sıradan ürünlerden farklıdır. Çünkü biz müşterilerimizin isteklerine doğrultusunda sadece onlara özel tasarımlar yaparız. Yıllarca konfor ve zerafet ile kullanacakları ürünler sadece onlara özeldir. Evlerinin yada ofislerinin ölçülerine göre özel olarak üretilen mobilyalar, yaşam alanlarında emanet gibi durmazlar. 

Asortie’yi müşterilerin gözünde farklı bir yere taşıyan temel prensipleri vardır. Bunların en başında ise kurucumuz Gafur Yılmaz’ın dediği gibi “Mükemmel mobilya, birlikte aynı ortamda bulunmaktan mutluluk duyulan mobilyadır. Onun içindir ki; Asortie'nin en önemli ilkesi kullanıcının hayalinde saklı olan mekânı mükemmel şekilde tasarlamak ve üretmektir. Temel amacımız; kullanıcıya mutluluk kazandıran tasarımlara hayat vermektir.” İşte Asortie’yi klasik mobilyanın en önemli markası haline getiren temel ilke budur. Bu ilkeyi göz önüne alarak tasarladığımız tüm ürünler, müşterilerimize mutluluk vermektedir.

Klasik yatak odası dekorasyonu

Tüm Haberler


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp