KÖŞE TAKIMLARI YAŞAM MEKANLARINDA SİZE YER AÇIYOR.
KÖŞE TAKIMLARI YAŞAM MEKANLARINDA SİZE YER AÇIYOR.

 

Büyük şehirlerde artan nüfus yoğunluğuna paralel olarak inşaat firmaları artık daha küçük ama daha kullanışlı projelere imza atıyor. Yeni projelerin birçoğunda mutfaklar büyük tutulurken salonlar 20-30 metrekare arasında tasarlanıyor. Bu durum kullanıcıların kendilerine daha fazla yer sağlayan mobilya modellerine yönelmesine yol açıyor. 

Artık katlanır mobilya, fonksiyonel mobilya gibi birden fazla amaç için kullanılan mobilyalar tercih edilmeye başlandı. Son yıllarda yapılan evlerin küçük olması ve özellikle de 1+1 projelerin artması ile birlikte, köşe takımlara yoğun bir talep oluştu. Salonlarda kullanıcılara daha fazla alan bırakan köşe takımları hem kullanışlı olmasından hem de normal bir koltuk takımına göre daha az alan kaplamasından dolayı tercih ediliyor. Hatta köşe takımların alt kısımlarını evlerindeki fazla eşyaları depolamak için kullananlar bile var.

Diana köşe koltuk takımı

 

Klasik köşe koltuk takımı

Tüketicilerin bu isteklerini fark eden Asortie, müşterilerinin istekleri doğrultusunda altı bazalı veya yatak olabilen köşe takımı üretimine başladı. Klasik köşe takımlarında pek de alışık olunmayan yatak olabilme özelliğini Türkiye’de ilk kez Asortie yaptı. Küçücük odalarınız dahi kalabalık bir misafir gurubunu ağırlayacak kadar rahat ve geniş olabiliyor.


Özellikle misafiri bol olan ama oda sayısı kısıtlı olan evlerde, misafirlerinizi ağırlama en büyük destekçiniz olan Asortie Köşe Takımları, evinizin ölçüsüne göre özel olarak üretilebiliyor. Ürettiği modellerde gösteriş ve konforu bir arada sunmayı amaçlayan Asortie Mobilya, evinizin her köşesini değerlendirebileceğiniz birçok alternatif tasarımı sahip. Rahatına düşkün bir o kadar da evinin dekorasyonuna önem verenler için Asortie, yeni modellerini Masko Mobilya Kenti’nde bulunan showroomunda beğeninize sunuyor.

köşe koltuk modelleri

Tüm Haberler


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp