Seti Gujeru Falo Seti Kujerun Abinci Kayan Dakin Barci Kujeru Masu Kwanaa Kayan Talabijin Kayan Ofis Accesoiries Kayan Hotel Yara da Matasa Chandeliers Country

Yemek Odası Takımları
Asortie Mobilya, yaşam mekânları için tasarlamış olduğu klasik yemek odaları modellerinde tamamen özgün tasarımlar kullanıyor. Asortie ürettiği klasik yemek odası takımları ile salonlara ihtişam ve estetik kazandırmanın yanında kişinin kendini mutlu hissedeceği özel mekânlar oluşturuyor.Klasik mobilya tutkunları için tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile üretilen klasik yemek odası modelleri, kişiye ve mekâna uygun özel ölçü ve renklerde üretiliyor. Asortie Mobilya, müşterilerinin bulunmaktan mutlu olacakları, kendi stillerini yansıtan özel mekânlar tasarlıyor.

Yemek Masası Modelleri
Asortie Mobilya’nın ürettiği ve klasik tarz ile tasarlanan yemek masaları bulunduğu tüm alanlara uyum sağlayabilme özelliğine sahiptir. İster sabit masa isterse de açılır masa şeklinde tasarlanabilen yemek masası modellerinde ihtişam ve zarafet ön planda. Mekâna özel farklı ölçü ve renk seçenekleri ile üretilebilen klasik yemek masaları doğal ahşaptan el işçiliğinin zarif motifleri ile tasarlanıyor. Göz kamaştıran klasik yemek masasımodelleri ister takım olarak isterse de tek olarak tercih edilebiliyor. Yemek masalarında kullanılan klasik sandalyeler de masadaki motiflere uygun olarak üretiliyor. Klasik sandalyelerde en önemli unsur sandalyenin konforlu ve dayanıklı olmasıdır. Asortie, klasik sandalyeleri doğal ahşaptan yıllara meydan okuyacak sağlamlıkta ve kişinin vücut yapısına göre üretiyor.

Konsol ve Vitrin Modelleri
Yemek odası takımlarına görkemli bir zenginlik kazandıran klasik konsollar, Asortie tasarımcıları tarafından mekâna uygun özelliklerde tasarlanıyor. Salonlara zengin bir stil kazandıran yemek odası konsolları evlerdeki fazla eşyaları saklama özellikleri ile de fonksiyonel bir yapıya sahip. Oyma işçiliği ile üretilen klasik yemek odası konsolları farklı modelleri ile göz kamaştırıyor. Yemek odalarının diğer bir parçası olan klasik vitrinler de konsollar gibi mekâna değer katıyor. Kişiye göre değişen birçok seçenek ile üretilebilen konsol ve vitrin modelleri takım ile alınabildiği gibi tek olarak da tercih edilebiliyor.

Ganawa Online Game Da Asortie Philosophy Referans Hakin Abokin Ciniki Hulɗa Da Jama'a Sanarwa Da Shawarwari
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2021 asortie.com, All rights are save. All images and information on the site are private and can not be copied without the written permission from Asortie Furniture Decoration JSC