Seti Gujeru Falo Seti Kujerun Abinci Kayan Dakin Barci Kujeru Masu Kwanaa Kayan Talabijin Kayan Ofis Accesoiries Kayan Hotel Yara da Matasa Chandeliers Country

Klasik Koltuk Takımı

Klasik koltuk takımı, konforu ile birlikte şıklığından ödün vermeyenlerin tercih ettiği ürünler içinde yer alır. Salonların bütünlüğünü elde etme konusunda en önemli detaylardan olan klasik koltuk, Asortie kalitesi ile sizlere sunulmaktadır. Tüm klasik koltuk takımları, mekânınıza uygun olarak tasarlanır ve el işçiliği ile üretilirler. Böylece yaşam alanınızı istediğiniz şekilde dekore edebilirsiniz.

Mobilyalar içerisinde diğerlerinden daha fazla zaman geçirilen koltuk takımlarında berjerler tamamlayıcı bir görev üstlenirler. Salonun geçmişten gelen klasik şıklığını gözler önüne seren Asortie berjer takımları, özgün tasarımları ile fark yaratır. Ergonomik klasik koltuk ürünleri, müşterilerimiz için fonksiyonel ve konforlu bir oturum sağlayacak şekilde üretiliyor.

Klasik koltuk takımlarımızda birinci sınıf kalitede leke tutmayan dokuma kumaşlar kullanılır. Ayrıca müşterilerimiz satın alma esnasında kendi zevkine uygun istediği kumaşı seçebilir.

Klasik Koltuk Takımı İçin Doğru Keşifler

Klasik koltuk takımları genellikle 2 adet berjer ve 2 adet kanepe ile kombin edilir. Fakat kullanıcı kendi tercihine göre istediği parçayı artırabilir veya azaltabilir. Aynı zamanda Asortie müşterileri, koltuk takımı seçerken kendi mekanlarının ölçüsüne göre farklı ebatlarda koltuklar isteyebilir. Böylece yaşam alanlarında daha fonksiyonel ve rahat kullanım alanları oluşturabilirler. Genellikle iki kanepe ve iki adet berjerden oluşan klasik koltuk takımları, mekanın büyüklüğüne göre sehpa takımı ile de desteklenebiliyor.

Klasik Koltuk Takımları İçin Ömürlük Kalite

Klasik koltuk ürünlerimiz yıllara meydan okuyacak sağlamlık ile sizlere sunulur. Sizlere geniş ürün portfolyosu ile birçok farklı klasik koltuk takımı seçeneği sunan Asortie Mobilya, uzun yıllar keyifle kullanabileceğiniz ürünler tasarlar.

Klasik koltuk takımlarımız ile ilgili detaylı bilgi almak için iletişim formundan bizimle irtibata geçebilir, mağazalarımızı arayabilirsiniz. Ayrıca deneyimli satış ekibimize WhatsApp üzerinden istediğiniz bilgileri alabilirsiniz.

Ganawa Online Game Da Asortie Philosophy Referans Hakin Abokin Ciniki Hulɗa Da Jama'a Sanarwa Da Shawarwari
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2021 asortie.com, All rights are save. All images and information on the site are private and can not be copied without the written permission from Asortie Furniture Decoration JSC