Seti Gujeru Falo Seti Kujerun Abinci Kayan Dakin Barci Kujeru Masu Kwanaa Kayan Talabijin Kayan Ofis Accesoiries Kayan Hotel Yara da Matasa Chandeliers Country

Klasik TV Ünitesi
Klasik TV üniteleri, bir televizyon sehpası olmaktan öte salonlara farklı ve zengin bir hava kazandıran önemli bir dekoratif unsur olarak ön plana çıkmaktadır. Plazma sehpası tarzında dizayn edilmiş TV üniteleri olduğu kadar mekânın büyüklüğüne göre duvar ünitesi olarak da kullanılan TV üniteleri tasarlanabilmektedir. Asortie Mobilya, klasik duvar ünitelerinde ve klasik tv sehpalarında estetik ve kaliteyi bir arada kombin ediyor. Farkı modeller ile her mekâna uygun tarzda ürünler tasarlayan Asortie, tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile ürettiği TV Sehpası ve duvar ünitelerini kullanıcının istediği renk ve ölçüde özel olarak üretebiliyor. Panolu ve panosuz olarak üretilebilen klasik tv üniteleri modellerinde tasarım sizin hayal gücünüz ile sınırsız hale geliyor.

TV Sehpası Modellerii
Salon ve oturma odalarında oldukça önemli rol oynayan tv sehpası modelleri Asortie farkı ile çok daha şık ve ihtişamlı. Kullanıcının istekleri doğrultusunda mekânın genel dokusuna göre tasarlanan tv sehpaları, özgün tasarımları ile sadece size özel olarak üretiliyor. Kullanılan televizyon modeline göre farklı ölçü ve renk seçenekleri ile üretilebilen Asortie tv sehpaları doğal ahşaptan el işçiliği ile üretiliyor.

Salonlarınızın havasını değiştirecek ve zengin bir dekorasyon görüntüsü oluşturacak zarif tv ünitesi modelleri Asortie Mobilyanın yeni koleksiyonunda yer alıyor.

Ganawa Online Game Da Asortie Philosophy Referans Hakin Abokin Ciniki Hulɗa Da Jama'a Sanarwa Da Shawarwari
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2021 asortie.com, All rights are save. All images and information on the site are private and can not be copied without the written permission from Asortie Furniture Decoration JSC