Seti Gujeru Falo Seti Kujerun Abinci Kayan Dakin Barci Kujeru Masu Kwanaa Kayan Talabijin Kayan Ofis Accesoiries Kayan Hotel Yara da Matasa Chandeliers Country

OTEL DEKORASYONUNDA ASORTİE RÜZGARI

Klasik mobilya ve lüks dekorasyon projelerinde gösterdiğimiz başarıları otel dekorasyonu ve otel mobilyaları alanındaki projelerimiz ile de pekiştiriyoruz. Gerek yurtiçinde gerekse de yurtdışında tasarladığımız ve uygulamalarını yaptığımız otel odası dekorasyonları, otel lobisi dekorasyonu, otel restaurantları dekorasyonundaki başarılı projelerimiz ile kısa sürede kalitemizi kanıtladık. Ürettiğimiz otel mobilyaları ile birçok mekânda klasik otel mobilyaları, modern otel mobilyaları ve avangarde otel mobilyaları tasarlıyor ve üretiyoruz.

 

Otel Mobilyalarında Öncelik Estetik ve Kalitedir.

Otel mobilyaları tasarlarken estetik ve sağlamlığa çok dikkat ederiz. Konaklayan misafirlerin dikkatlerini ilk çeken unsur hiç şüphesiz ki otelin genel dekorasyonu ve mobilyalarıdır. Lüks otellerde tercih edilen lake otel mobilyaları ve masif otel mobilyaları misafirleriniz gözünde sizi A sınıfı haline getiriyor. Özellikle otele giren misafirin gördüğü ilk ihtişam ve zarafet asla unutulmuyor. Onun için Asortie olarak lobi dekorasyonu ve resepsiyon dekorasyonuna ayrı bir önem veriyoruz.

 

Otel Mobilyalarında Klasik mi? Modern mi?

Son dönemlerde lüks otel projelerinde her ne kadar Osmanlı tarzı klasik otel mobilyaları tercih edilse de, bazı projelerde prestijli modern otel mobilyaları kullanılıyor. Klasik ile modern arasında bir tercih yapmak zorunda olan otel konseptlerinde ile genellikle avangard otel mobilyaları veya country otel mobilyaları tercih ediliyor. Asortie olarak otel dekorasyonlarında klasik, modern ve avangard çizgileri bir arada uyumlu şekilde kullanabiliyoruz.

 

Otel Dekorasyonlarımızda Güvenlik Ön Planda

Otel mobilyaları tasarlanırken göz önünde bulunması gereken estetik ve kalitenin yanında bir de güvenlik unsuru vardır. Güvenlik, otel mobilyalarında asla göz ardı edilmemesi gereken önemli bir detaydır. Dünyanın çeşitli ülkelerinden, farklı kültürlere sahip insanlarının konakladığı otelleri dekore ederken misafirlerin güvenliğini tehlikeye sokacak tasarımlardan kaçınırız. Mesela otel mobilyaları tasarlarken darbelerde zarar verecek kadar köşeli mobilyalar üretmeyiz. Hareketli mobilyaların devrilmesini engellemek için mümkün olduğunca duvara veya zemine monte ederiz. Bunun yanında dolap kapaklarında ve çekmecelerde birinci sınıf sürgü ve menteşe malzemeleri kullanırız.

 

Otel Dekorasyonunda Sadece Mobilya Değil

Otel dekorasyonunda otel mobilyası yanında otel perdesi, otel halısı, banyo mobilyası, otel deri sümen takımları, çalışma masası setleri, otel aydınlatma aksesuarları, tablolar gibi otelin ihtiyaç duyduğu tüm ürünleri anahtar teslim olarak tasarlıyor ve uyguluyoruz. Çünkü otel dekorasyonunda kullanılan eşyaları birbirleri ile uyumlu bir bütün oluşturmalıdır. Prestijli otel mobilyaları alanında yaptığımız projelerde, mekâna uygun, göz alıcı tasarımlara imza atıyoruz. Asortie, otel projelerinde birçok tasarımcıya ilham veren modeller tasarlıyor.

 

Ganawa Online Game Da Asortie Philosophy Referans Hakin Abokin Ciniki Hulɗa Da Jama'a Sanarwa Da Shawarwari
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2021 asortie.com, All rights are save. All images and information on the site are private and can not be copied without the written permission from Asortie Furniture Decoration JSC