Seti Gujeru Falo Seti Kujerun Abinci Kayan Dakin Barci Kujeru Masu Kwanaa Kayan Talabijin Kayan Ofis Accesoiries Kayan Hotel Yara da Matasa Chandeliers Country

Klasik Yatak Odası

Klasik yatak odası için tasarladığımız tüm yatak odası modelleri kendine özgü tasarımları ve el işçilikleri ile ön plana çıkıyor. Asortie Mobilya klasik yatak odası takımları mobilya tutkunlarının karşı koyamadıkları klasik tarzlar ve tamamen doğal ahşaptan oyma sanatının ince motifleri ile zenginleşiyor. Yatak odalarına zarafet ve ihtişam kazandıran Asortie klasik yatak odası modelleri sıra dışı tasarımları ile mekâna farklı bir stil kazandırıyor. Böylelikle hem konfor hem estetik tek noktada sizlerle buluşuyor. Birinci sınıf dayanıklı malzemelerden üretilen klasik yatak odası modelleri, yıllara meydan okuyan sağlamlıkta üretiliyor. Uzun yıllar kullanabileceğiniz yatak odaları yaşamınıza artılar katıyor. Göz alıcı tasarımları yanında ergonomik yapıları ile de ilgi gören Asortie yatak odası takımları mekânın ölçüsüne göre özel olarak da üretilebiliyor.
 

Yatak Odası Takımları

 

Yatak odası takımlarımız kendi içinde birbirini tamamlayan karyola, yatak başlığı, komodin, şifonyer, gardrop ve tuvalet masası ile kombin ediyor. Yatak odasını oluşturan her parça ile odanızda kendi stilinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Eviniz hiç şüphesiz ki en mutlu olduğunuz alandır. Bu alanın her noktasında keyifle ve konforla zaman geçirmeniz Asortie Mobilya için oldukça önemli! Odanızın ölçülerine göre istediğiniz parçalardan kendi tarzınıza uygun yatak odası modelleri de oluşturabilirsiniz. Tasarımı ve konforu ile ön plana çıkan Asortie klasik yatak odası takımlarında standart üretim değil, kişiye özel üretim anlayışı hâkimdir. Kendinizi mutlu hissedeceğiniz, kendi tarzınızı yansıtan, hayalinizdeki mekânı tasarlayan Asortie, klasik yatak odası takımlarında da hiçbir yerde göremeyeceğiniz farklı modeller ile her zaman bir adım önde. Farklı esintiler içeren Asorti klasik yatak odası takımları ile konforu yaşamınızdan eksik etmeyin.

Özel ölçü yatak odası takımları insanların dinlenmeleri ve huzurlu bir istirahat geçirmeleri açısından çok önemlidir. Fabrikasyon üretim yöntemi ile on binlerce adet üretilen yatak odası modelleri her insanın beden yapısının aynı özelliklere sahip olduğu düşünülerek üretilir. Fakat her insanın beden yapısı ve rahat ettiği omur özellikleri farklıdır. Bugün birçok birey, yatağının bedensel özelliklerine uyum sağlamaması nedeni ile farklı ağrılar hissetmektedir. Asortie, yatak odası modellerini müşterilerinin istedikleri özelliklerde, mekanın ölçüsüne göre ve onların rahat edebilecekleri tarzda kişiye özel olarak üretmektedir. Dayanıklı birinci sınıf doğal ahşaptan üretilen klasik yatak odası takımlarında, ergonomik ve ortopedik yatak modelleri yanında ve leke tutmayan kaliteli kumaşlar kullanılmaktadır. Yatak odası dolaplarının iç kısımları müşterinin istediği şekilde, kullanışlı olarak dizayn edilir. Asortie Mobilya yatak odası takımlarının raf, çekmece ve iç kısımlarında müşteriye sınırsız alternatifler sunulur. Böylece ihtiyaçlarınıza uygun fonksiyonel klasik yatak odası takımlarına sahip olursunuz. Ayrıca yatak odası takımında dayanıklı birinci sınıf menteşe ve kulplar kullanılır.

Mobilya tasarımlarının en güzel hallerini yansıtan altın varak ve gümüş varak kaplamaları ile estetiğin ve ihtişamın sınırlarının zorlandığı yatak odalarını incelemeniz için sizleri Masko Mobilya kentinde bulunan 1350 m² alana sahip Asortie Mobilya Showroom ‘a bekliyoruz. Asortie klasik yatak odası takımları ve diğer tüm ürünleri burada rahatlıkla inceleyebilirsiniz. Kişiye özel tasarlanan ergonomik ve son derece konforlu klasik yatak odaları ile kendinizi ödüllendirin.

Asortie Mobilya'nın uzman tasarım ekibi tarafından özel olarak tasarlanıp üretilen lüks yatak odası modelleri ile sizde kendi stilinizi oluşturabilirsiniz. Eviniz ve yatak odası takımınız Asortie mobilya uzmanlığı ile tamamen sizi yansıtsın!

 

Ganawa Online Game Da Asortie Philosophy Referans Hakin Abokin Ciniki Hulɗa Da Jama'a Sanarwa Da Shawarwari
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2021 asortie.com, All rights are save. All images and information on the site are private and can not be copied without the written permission from Asortie Furniture Decoration JSC