Klasik TV Ünitesi
Klasik TV üniteleri, bir televizyon sehpası olmaktan öte salonlara farklı ve zengin bir hava kazandıran önemli bir dekoratif unsur olarak ön plana çıkmaktadır. Plazma sehpası tarzında dizayn edilmiş TV üniteleri olduğu kadar mekânın büyüklüğüne göre duvar ünitesi olarak da kullanılan TV üniteleri tasarlanabilmektedir. Asortie Mobilya, klasik duvar ünitelerinde ve klasik tv sehpalarında estetik ve kaliteyi bir arada kombin ediyor. Farkı modeller ile her mekâna uygun tarzda ürünler tasarlayan Asortie, tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile ürettiği TV Sehpası ve duvar ünitelerini kullanıcının istediği renk ve ölçüde özel olarak üretebiliyor. Panolu ve panosuz olarak üretilebilen klasik tv üniteleri modellerinde tasarım sizin hayal gücünüz ile sınırsız hale geliyor.

TV Sehpası Modellerii
Salon ve oturma odalarında oldukça önemli rol oynayan tv sehpası modelleri Asortie farkı ile çok daha şık ve ihtişamlı. Kullanıcının istekleri doğrultusunda mekânın genel dokusuna göre tasarlanan tv sehpaları, özgün tasarımları ile sadece size özel olarak üretiliyor. Kullanılan televizyon modeline göre farklı ölçü ve renk seçenekleri ile üretilebilen Asortie tv sehpaları doğal ahşaptan el işçiliği ile üretiliyor.

Salonlarınızın havasını değiştirecek ve zengin bir dekorasyon görüntüsü oluşturacak zarif tv ünitesi modelleri Asortie Mobilyanın yeni koleksiyonunda yer alıyor.