Seti Gujeru Falo Seti Kujerun Abinci Kayan Dakin Barci Kujeru Masu Kwanaa Kayan Talabijin Kayan Ofis Accesoiries Kayan Hotel Yara da Matasa Chandeliers Country

Asortie Aksesuarlar
Yaşam mekânlarını zenginleştiren aksesuarlar Asortie tasarımları ile yeniden yorumlanıyor. Klasik ayna tırnak modelleri, klasik dresuarlar, jozephine, benç, klasik berjer, sohbet setleri, fiskos setleri, klasik sandalyeler, klasik kanepeler, klasik koltuklar, boy aynaları, duvar aynaları, yatak ucu bençleri gibi mekâna zengin bir atmosfer kazandıran aksesuarlar evlerinizdeki mobilyaların tamamlayıcı unsurları olarak ön plana çıkıyor.

Mekâna ve kişiye özel olarak üretilen Asortie aksesuarlar, el işçiliği ile yapılması nedeniyle de değer kazanıyor. Her biri sanat eseri niteliğinde olan Asortie aksesuarları evinizdeki mobilyalara uygun olarak da üretilebiliyor.

Ayna Tırnak Modelleri
Klasik ayna tırnak modelleri dresuar ve duvar aynalarından oluşan genellikle antrelerde ve salonlarda kullanılan dekoratif unsurlardır. Mekânın genel dokusuna göre oymalı veya düz hatlara sahip olan ayna tırnaklar farkçı ölçü ve renk seçenekleri ile de üretilebiliyor.

Klasik Benç Modelleri
Genellikle kısa süreli dinlenme amacı ile tercih edilen ve daha çok dekoratif bir unsur olarak ön plana çıkan klasik benç modelleri Asortie farklı ile kullanıcıya birçok seçenek ile sunuluyor. İki yanı kollu, tek kollu veya kolsuz olarak üretilebilen bençlerde ihtişam ve konfor birlikte kombin ediliyor. Asortie benç modelleri almayı düşündüğünüz veya mevcut mobilyalarınıza uygun olarak tasarlanabiliyor.

Sohbet Setleri
Genellikle iki berjer ve bir fiskos sehpadan oluşan sohbet setleri, klasik mobilyanın tüm ihtişamını sahip olduğu oyma motifleri ile evinize taşıyor. Tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile üretilen Asortie sohbet setleri kullanıcının istediği özelliklerde üretilebiliyor.

Klasik Dresuarlar
Evlerin vazgeçilmezleri arasında olan dresuarlar, Asortie farklı ile hem gösterişli hem de kullanışlı. Mekâna özel olarak üretilen klasik dresuarlar evinize değer katacak önemli bir detay. Asortie, yeni sezon klasik dresuar tasarımlarında kullanışlı olmaları amacıyla çekmeceli modellere de yer verdi. Genellikle klasik tarzda dizayn edilen dresuarlar el işçiliği ile üretiliyor.

Ganawa Online Game Da Asortie Philosophy Referans Hakin Abokin Ciniki Hulɗa Da Jama'a Sanarwa Da Shawarwari
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2021 asortie.com, All rights are save. All images and information on the site are private and can not be copied without the written permission from Asortie Furniture Decoration JSC