Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Doha Meclis Odası

Şark köşesi salon konseptini yaşam alanları içerisinde tercih etmek isteyen kullanıcılar için özel olarak tasarlanan klasik sedir koltuk modelleri, her biri farklı genişliğe sahip yaşam alanlarına özel ölçü seçenekleri ile üretilebiliyor. İşlemeli motifleri ve tasarımındaki lüks detayları ile yaşam alanları içerisinde hızla kendine yer bulan Doha meclis odası, görkeminin yanı sıra ergonomik ve konforlu yapısıyla da ön plana çıkmaktadır.

Görkemli sedir modellerinde konforlu oturum sağlayan birinci sınıf ergonomik süngerler ve kaliteli kumaşlar kullanıldı. Normal koltuk yüksekliğinde üretilen meclis odaları, kullanıcının istek ve arzusu dahilinde daha alçak oturumda da şark köşesi kanepe tarzında üretilebiliyor. Sedir modellerinin alt kısımlarındaki ahşap bazalara isteğe göre çekmece de konulabiliyor. Doha meclis odası modeli daha küçük mekanlar için Doha köşe takımı olarak da tasarlandı.

şamdanlı avize
Şamdanlı Klasik Avize
Klasik sohbet köşesi
Karmen Sohbet Köşesi
lüks meclis odası
Cidde Meclis Odası
meclis odası modelleri
Halep Meclis Odası
meclis odası takımı
Riyad Meclis Odası
klasik köşe koltuk tasarımı
Doha Klasik Köşe Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp