Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Morocco Meclis Odası

Morroco meclis odası yaşam alanları içerisinde şark köşe koltuk modeli tarzını tercih eden kullanıcılar için özel olarak tasarlanmıştır. Klasik sedir modelleri, tasarımındaki motifli ince detayları ve gösterişli yapısıyla yaşam alanlarınızın baş köşesinde hızla kendine yer ayıracak. Yaşam alanınızın genişliğine göre özel ölçü seçenekleri ile üretilebilen lüks köşe koltuklar şık olduğu kadarıyla ergonomik yapısıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Sedir modellerinde konforlu oturum sağlayan birinci sınıf ergonomik süngerler ve kaliteli kumaşlar kullanıldı.

Normal koltuk yüksekliğinde üretilen meclis odaları, isteğe göre daha alçak oturum şeklini size sunan şark köşesi tarzında üretilebiliyor. Sedir modellerinin alt kısımlarındaki ahşap bazalara isteğe göre çekmece de konulabiliyor. Morocco meclis odası modeli daha küçük yaşam alanlarında kullanım için Morocco köşe takımı olarak da tasarlandı.

Lüks sedir modelini yaşam alanlarınıza dahil etmek için, şimdi ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. En kısa sürede tarafınıza dönüş gerçekleştirmiş olacağız.

meclis odası takımı
Dubai Meclis Odası
meclis odası dekore
Kahire Meclis Odası
meclis odası seti
Tunus Meclis Odası
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp