klasik camlı kapı
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Şahane Klasik Kapı Modeli

Şahane klasik kapı, etkileyici ve zarif alanlar tasarlamak için tamamen doğal ahşaptan özel olarak üretildi. Camlı yapısı ile ferah yaşam alanları oluşturmanızı sağalan klasik kapı, beğeneceğiniz modeller arsaında yer almaya aday. Evlerin hiç şüphesi en dikkat çeken dekor argümanı oda kapılarıdır. Şık ve zarif lüks kapı modelleri ile kombin edilen mobilyalar birbirini tamamlayan iki ana unsur olarak öne çıkıyor. Şahane klasik kapı tasarımları tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile üretildi.

Kapı statikleri dikkate alınarak tek kanatlı, çift kanatlı veya sürgülü şekilde üretilebilen kapı modelindeki ince oyma işçilikleri ve lake patine işlemeleri kapıya gözalıcı bir zerafet kazandırıyor. Krem lake zemin üzerine hafif patine işlemeler ile süslenen kapının üstündeki oymalı taç ve pervaz kısımları, klasik kapı tasarımını ön plana çıkarıyor. Oda kapısı modelinin bölmeli camları ile mekana ferah bir hava kazandırıyor. Mekâna uygun farklı ölçülerde yapılabilen Şahane lüks kapı modeli, genel dekora uygun istenilen renk seçenekleri ile üretilebiliyor.

klasik kapı tasarımları
Alinda Klasik Kapı Modeli
en güzel klasik  kapı
Anzer Klasik Kapı Modeli
Asortie Klasik Camlı kapı
Cunda Klasik Kapı Modeli
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp