kapı modelleri ve tasarımları
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Düden Klasik Kapı Modeli

Evlerin hiç şüphesi en dikkat çeken dekor argümanı kapılardır. Şık ve zarif lüks oda kapısı modelleri ile kombin edilen mobilyalar birbirini tamamlayan iki ana unsur olarak öne çıkıyor. Düden klasik kapı tasarımları tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile üretildi. Kapı statikleri dikkate alınarak tek kanatlı, çift kanatlı veya sürgülü şekilde üretilebilen kapı modelindeki ince oyma işçilikleri ve altın varak işlemeleri kapıya göz alıcı bir zerafet kazandırıyor.

Krem lake zemin üzerine altın varak işlemeli oyma motifleri ile süslenen kapının üstündeki oymalı taç ve pervaz kısımları, klasik kapı tasarımını ön plana çıkarıyor. Kapının orta kısmındaki boydan boya olan el işçiliği oyma desenleri ile kapı ağır klasik dekorasyona uygun hale getirildi. Kullanıcının isteğine göre orta kısımdaki oyma motifleri azaltılabilir veya komple kaldırılabilir. Daha sade tasarımlardan hoşlanan klasik mobilya tutkunları için, varak işlemeler olmadan daha düz lake renkler ile de modern dekorasyona uygun olarak üretilebiliyor. Mekâna uygun farklı ölçülerde yapılabilen Düden lüks kapı modeli, genel dekora uygun istenilen renk seçenekleri ile üretilebiliyor.

klasik camlı kapı
Şahane Klasik Kapı Modeli
Klasik doğal ahşap modeli
Badavut Klasik Kapı Modeli
Klasik kapı modeli
Bergüzar Klasik Kapı Modeli
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp