en güzel klasik  kapı
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Anzer Klasik Kapı Modeli

Misafirleri ilk karşılayan unsur olan kapıların şıklığı ne kadar fazlasıyla evinizin değeri de aynı ölçüde artacaktır. Şık ve zarif lüks kapı modelleri evinizin değerini arttırmasının yanı sıra, kombinlendiği mobilyalar ile de hoş bir ahenk oluşturur. Anzer klasik kapı modeli, klasik kapı tasarımının getirisi olarak tamamen doğal ahşaptan usta el işçiliği ile üretildi. Kapı statikleri dikkate alınarak tek kanatlı, çift kanatlı veya sürgülü şekilde üretilebilen lüks kapı modelindeki ince oyma işçilikleri ve altın varak işlemeleri kapıya görkemli bir ışık katıyor.

Ceviz cila zemin üzerine altın varak işlemeler ile süslenen kapının üstündeki oymalı taç modeli kapıya klasik mobilyanın ruhunu işlerken. Daha sade tasarımlardan hoşlanan klasik mobilya tutkunları için, varak işlemeler olmadan daha düz renkler ile de üretilebiliyor. Mekâna uygun farklı ölçülerde yapılabilen Anzer ceviz kapı modeli, genel dekorasyona uygun istenilen renk seçenekleri ile üretilebiliyor.

kapı tasarımları
Majestik Klasik Kapı Modeli
Klasik kapı modeli
Lagos Klasik Kapı Modeli
klasik kapı modelleri
Şahmeran Klasik Kapı Modeli
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp