klasik kapı tasarımları
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Alinda Klasik Kapı Modeli

Genel dekor içerisinde hakim olan tasarım diline uygun olacak şekilde istenilen renk seçenekleri ile üretilebilen Alinda klasik kapı modeli, ev içerisinde misafirleri karşılayan ilk adım olan kapıların tasarımının önemini gözler önüne seriyor. Şıklığıyla beğeni kazanan lüks kapı modelleri yalnızca tek başlarına değil kombin edilen mobilyalar ile birlikte birbirini tamamlayan iki ana unsur olarak karşımıza çıkıyor.

Alinda klasik kapı tasarımları tamamen naturel ahşaptan el işçiliği ile üretilmesinin yanı sıra kapı statikleri dikkate alınarak tek kanatlı, çift kanatlı veya sürgülü şekilde sizlerin istekleriniz doğrultusunda da üretilebiliyor. Zarif kapı modelindeki ince oyma işçilikleri ve altın varak işlemeleri kapıya nadide bir zarafet kazandırıyor. Kapının üstündeki oymalı taç modeli, klasik kapı tasarımını ön plana çıkarıyor. Daha sade tasarımlardan hoşlanan klasik mobilya tutkunları için, varak işlemeler olmadan daha düz renkler ile de üretilebiliyor. Mekâna uygun farklı ölçülerde yapılabilen Alinda işlemeli kapı modeli, genel dekora uygun istenilen renk seçenekleri ile üretilebiliyor.

klasik camlı kapı
Şahane Klasik Kapı Modeli
klasik kapı tasarımı
Akyaka Klasik Kapı Modeli
Klasik kapı tasarımları
Levida Klasik Kapı Modeli
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp