klasik kapı modelleri
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Şahmeran Klasik Kapı Modeli

Asortie Mobilya’nın mekânın genel dekoruna göre özel olarak tasarladığı şık ve zarif lüks kapı modelleri şüphesiz evlerin en fazla dikkat çeken dekorlarıdır. Klasik kapı koleksiyonu için tasarlanan Şahmeran ev kapısı modeli, her sezon en fazla ilgi gören kapı tasarımı olarak ön plana çıkıyor. Şahmeran klasik kapı tasarımları tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile üretildi. Kapı statikleri dikkate alınarak tek kanatlı, çift kanatlı veya sürgülü şekilde üretilebilen kapı modelindeki ince oyma işçilikleri ve altın varak işlemeleri kapıya lüksün görkemle birbirine karıştığı bir ahenk veriyor.

Kapının üstündeki oymalı taç modeli, klasik kapı tasarımını ön plana çıkarırken daha sade dizaynlara yönelmek isteyen klasik mobilya tutkunları için, varak işlemeler olmadan daha düz renkler ile de üretilebiliyor. Kapılarında daha ihtişamlı bir görünüm isteyenler için ise de oyma motifleri artırılabilen ve mekâna uygun farklı ölçülerde yapılabilen Şahmeran klasik kapı modelleri, genel dekora uygun istenilen renk seçenekleri ile üretilebiliyor.

kapı tasarımları
Majestik Klasik Kapı Modeli
kapı modelleri
Artemis Klasik Kapı Modeli
beyaz kapı modelleri
Begonya Klasik Kapı Modeli
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp