Klasik kapı modeli
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Lagos Klasik Kapı Modeli

Farklı tasarımı ve sıra dışı rengi ile yeni sezon klasik kapı koleksiyonu için üretilen Lagos kapı modeli, klasik dekorun en önemli tamamlayıcı unsuru oluyor. Asortie Mobilya’nın mekânın genel dekoruna göre özel olarak tasarladığı zarif kapı modelleri şüphesiz evlerin en fazla dikkat çeken ayrıntılarıdır. Lagos klasik kapı tasarımları natürel ahşaptan el işçiliği ve kapı statikleri dikkate alınarak tek kanatlı, çift kanatlı kapı veya sürgülü şekilde üretilebilen lüks kapı modelindeki ince oyma işçilikleri ve altın varak işlemeleri kapıya göz alıcı bir zarafet kazandırıyor.

Kapının üstündeki oymalı taç modeli, klasik kapı tasarımını ön plana çıkarmasının yanında daha sade tasarımlardan hoşlanan klasik mobilya tutkunları için, varak işlemeler olmadan daha düz renkler ile de üretilebiliyor. Kapılarında daha ihtişamlı bir görünüm isteyenler için ise de oyma motifleri artırılabiliyor. Mekâna uygun farklı ölçülerde yapılabilen Lagos klasik kapı modeli, genel dekora uygun istenilen renk seçenekleri ile üretilebiliyor.

kapı tasarımları
Majestik Klasik Kapı Modeli
kapı modelleri
Artemis Klasik Kapı Modeli
beyaz kapı modelleri
Begonya Klasik Kapı Modeli
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp