meclis odası takımı
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Riyad Meclis Odası

Geniş makamlarda ve yaşam alanlarında tercih edilebilen sedir koltuk daha küçük alanlara özel olarak uyarlanabiliyor. İstenildiği takdirde modüler olarak büyütülebilien, istenilirse de küçültülebilen sedir takımı makam odası dekorasyonunda alana özel olarak imal ediliyor. Klasik sedir takımı modelleri arasında en çok beğeniyi toplayan modellerden olan Riyad meclis odası dekorasyonu kullanıcısı tarafından da beğenilerek kullanılıyor. Yaşam alanlarına kattığı şıklık ve ihtişamın yanında rahat bir oturum imkanı sunması da sedir koltuk takımının bir diğer avantajlı tarafını oluşturuyor.

Yaşam alanlarında şark köşesi kanepe modelleri tercih eden kullanıcılar için özel olarak tasarlanan sedir modelleri, mekana özel ölçü seçenekleri ile üretilebiliyor. Sedir modellerinde konforlu oturum sağlayan birinci sınıf ergonomik süngerler ve kaliteli kumaşlar kullanıldı. Normal koltuk yüksekliğinde üretilen meclis odaları, isteğe göre daha alçak oturumda da şark köşesi koltuk tarzında üretilebiliyor. Sedir modellerinin alt kısımlarındaki ahşap bazalara isteğe göre çekmece de konulabiliyor.

meclis odası modelleri
Halep Meclis Odası
meclis odası dekore
Kahire Meclis Odası
meclis odası seti
Tunus Meclis Odası
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp