meclis odası dekore
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Kahire Meclis Odası

Resmi makam odalarında kullanılması için tasarlanan Kahire meclis odası takımı lüks yaşam alanlarında tüm gözleri üzerine çekiyor. Şık ve ihtişamlı bir yapısı olduğu kadar konforuyla da adından söz ettiren sedir koltuk takımı yapısı ile rahat bir yaşam alanı oluşturmayı hedefleyenlerin tercihi oluyor.

Yaşam mekanlarında sedir koltuk tarzını tercih eden kullanıcılar için özel olarak tasarlanan sedir modelleri, kullanılacağı alana özel ölçü opsiyonları ile yeniden ve yalnızca kişi ve mekana göre üretiliyor.. Sedir modellerinde konforlu oturum sağlayan birinci sınıf ergonomik süngerler ve kaliteli kumaşlar kullanıldı. Normal koltuk yüksekliğinde üretilen meclis odaları, isteğe göre daha alçak oturumda da şark köşesi kanepe modeli tarzında üretilebiliyor. İnce hatların tercih edildiği kanepeler, yine ince hatlar ile dizayn edilmiş orta sehpalar ile desteklendi.

Sedir takımının fiyatı ve özellikleri hakkında dah ayrıntılı bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilir ya da Whatsapp iletişim hattı üzerinden taleplerinizi yazılı olarak iletebilirsiniz. Deneyimli müşteri danışmanlarımız en kısa sürede tarafınıza dönüş gerçekleştirerek taleplerinizi yanıtlayacaktır.

lüks meclis odası
Cidde Meclis Odası
meclis odası takımı
Dubai Meclis Odası
meclis odası modelleri
Halep Meclis Odası
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp