meclis odası modelleri
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Halep Meclis Odası

Halep meclis odası sedir koltuk takımı şık yaşam alanlarında da tercih edilen bir model olarak karşınıza çıkıyor. Tasarımı, motifleri ve genel yapısı ile en şık yaşama alanlarınızın baş köşesi olacak sedir koltuklar rahat kullanımıyla da kullanıcısını memnun ediyor. Ahşap oyma motifleri ve konforlu bir oturum sağlayan özel dokuma kumaşı ile tüm gözleri üzerine çekiyor.

Yaşam alanlarında şark köşesi koltuk takımı tarzını tercih edenler için tasarlanan sedir modelleri, mekana özel ölçü seçenekleri ile üretilebiliyor. Sedir modellerinde konforlu oturum sağlayan birinci sınıf ergonomik süngerler ve kaliteli kumaşlar kullanıldı. Normal koltuk yüksekliğinde üretilen meclis odaları, isteğe göre daha alçak oturumda da şark köşe modeli tarzında üretilebiliyor. Sedir modellerinin taçları klasik oyma sanatının ince hatları ile zenginleştirildi.

Sedir koltuğun fiyatı ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilir ve müşteri danışmanlarımızın tarafınızla iletişime geçmesini talep edebilirsiniz.

lüks meclis odası
Cidde Meclis Odası
meclis odası takımı
Dubai Meclis Odası
meclis odası dekore
Kahire Meclis Odası
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp