meclis odası takımı
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Dubai Meclis Odası

Kadife kumaşı, göz alıcı desenleri ve kapitoneli yapısı ile görenlerin beğenisini kazanan sedir köşesi şık yaşam alanları oluşturuyor. Lüks yaşam alanlarında kullanılması için tasarlanan lüks sedir koltukları meclis odaları gibi manası yüksek resmi makamlarda da tercih ediliyor. Dubai meclis odasında yer alan lüks sedir takımı ihtişamı ve konforlu yapısı ile gözleri ve dikkatleri üzerine çekiyor. 

Yaşam alanlarında şark köşesi koltuk tarzını tercih eden kullanıcılar için özel olarak tasarlanan sedir modelleri, mekana özel ölçü seçenekleri ile üretilebiliyor. Sedir modellerinde konforlu oturum sağlayan birinci sınıf ergonomik süngerler ve kaliteli kumaşlar kullanıldı. Normal koltuk yüksekliğinde üretilen meclis odaları, isteğe göre daha alçak oturumda da şark köşesi takımı tarzında üretilebiliyor. Sedir modellerinin alt kısımlarındaki kapitone kaplamalı ahşap bazalara isteğe göre çekmece de konulabiliyor.

Lüks sedir koltuğun fiyatı ve özellikleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilir ya da Whatsapp iletişim hattı üzerinden taleplerinizi iletebilirsiniz. Deneyimli satış danışmanlarımız talebiniz doğrultusunda sizleri bilgilendirmek için tarafınıza dönüş gerçekleştireceklerdir. 

meclis odası dekore
Kahire Meclis Odası
meclis odası takımı
Riyad Meclis Odası
meclis odası seti
Tunus Meclis Odası
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp