Asortie banyo
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Zümrüt Klasik Banyo

Banyo tasarımında zarafet, lüksü ve ihtişamı bir arada yaşamak isteyen klasik mobilya tutkunları için tasarlanan Zümrüt klasik banyo dolabı, farklı rengi ve ince el işçiliği ile ön plana çıkıyor. Banyo mobilyası takımı, tezgah, ayna ve dolaptan oluşuyor. Kullanıcılar bu parçaları komple satın alabileceği gibi her parçayı tek tek de satın alabilirler. Lüks banyo modelleri sizlerin banyo ölçüleriniz göz önüne alınarak özel ölçülü olarak yapılmasının dışında istenilen renklerde üretilebilmektedir. Klasik banyo dolabı modelleri, şık görünümü kadar ergonomik ve fonksiyonel kullanımı ile de dikkat çekiyor.

Banyo dolaplarının iç dizaynı sizlerin istediğiniz doğrultusunda dizayn edilen Zümrüt klasik banyo mobilyalarının çekmece ve dolaplarının kapaklarında çarpmalara karşı frenli menteşe ve ray sistemi kullanıldı. Böylece lüks banyo dolabı modellerini olması gerekenden daha uzun ömürlü kullanabilirsiniz. Banyolarındaki dolaplar ve kapılarını kombin yapmak isteyen müşteriler dilerlerse klasik kapı modellerimizi de inceleyebilirler.

Asortie Klasik Banyo
Artemis Klasik Banyo
Masko klasik banyo
Miami Klasik Banyo
klasik banyo dekoru
Safir Klasik Banyo
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp