klasik banyo dekoru
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Safir Klasik Banyo

Yaşam alanlarında lüks ve ihtişamı bir arada yaşamak isteyen kullanıcılar için tasarlanan Safir klasik banyo dolabı, beyaz tonların yeşil mermer desenleri ile şık bir uyum ile ön plana çıkıyor. Banyo takımı, tezgah, ayna ve dolaptan oluşmasının yanında kullanıcılar bu parçaları takım olarak satın alabileceği gibi her parçayı tek tek de satın alma seçeneğine sahipler. Lüks banyo modelleri genelikle müşterinin banyo ölçüleri göz önüne alınarak özel ölçülü olarak yapılıyor. İstenilen renklerde üretilebilen banyo dolabı modelleri, şık görünümü kadar ergonomik ve fonksiyonel kullanımı ile de dikkat çekiyor.

Klasik banyo dolaplarının iç dizaynı müşterinin istediği şekilde dizayn ediliyor. Çekmece ve dolap kapaklarında çarpmalara karşı frenli menteşe ve ray sistemi tercih edildi. Böylece lüks banyo dolabı modellerini olması gerekenden daha uzun ömürlü kullanabilirsiniz. Banyolarında tezgah ve dolaplar ile kapılarını kombin yapmak isteyen müşteriler klasik kapı modellerimizi de inceleyebilirler.

Asortie Klasik Banyo
Artemis Klasik Banyo
klasik banyo dekorasyonu
Patara Klasik Banyo
Asortie banyo
Zümrüt Klasik Banyo
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp