Asortie Klasik Banyo
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Artemis Klasik Banyo

Banyolarında lüks çizgilerin zarafet bir arada ahenk oluşturmasını isteyen kullanıcılar için tasarlanan Artemis klasik banyo dolabı, tezgah, ayna ve dolaptan oluşuyor. Banyonun konsept ve boyutuna göre bu parçalar takım olarak satın alınabildiği gibi her parça tek tek de alınabilmektedir. Klasik banyo modelleri sıklıkla sizlerin banyo ölçüleri göz önüne alınarak özel olarak tasarlanabilmektedir.

İstenilen renklerde üretilebilen Artemis klasik banyo takımı, şık görünümü kadar ergonomik ve fonksiyonel yapısı ile de ön plana çıkmaktadır. Banyo dolaplarının iç dizaynı sizlerin istediği şekilde dizayn edilebilmesinin yanı sıra çekmece ve dolap kapaklarında çarpmalara karşı frenli menteşe ve ray sistemi kullanılmıştır. Böylece lüks banyo dolabı modellerini olması gerekenden daha uzun ömürlü kullanabilme şansına sahip oluyorsunuz. Banyolarında tezgah ve dolaplar ile kapılarını kombinlemek isteyenler genellikle Artemis klasik kapı modeline doğru yönelerek tasarımsal bir ahenk ortayı koymayı amaçlıyorlar.

klasik banyo
Boğaz Klasik Banyo
klasik banyo dekorasyonu
Patara Klasik Banyo
Asortie banyo
Zümrüt Klasik Banyo
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp