Yeni Sezon Yemek Odası Takımları

Yemek odaları ya da bir diğer tabirle salamanjeler, aileyi bir arada tutan, dostların hoş sohbetler eşliğinde ağırlandığı, evin en keyifli anlarının yaşandığı alandır. Yemek odaları kimi evlerde ayrı bir oda olarak kullanılır, kimi evlerde ise salon içerisinde bir bölüm ayıracak oluşturulur. Bu yüzden de genellikle salon takımları ile uyumlu olmasına dikkat edilir. Bu yazımızda Yeni sezon yemek odası modellerini inceleyeceğiz. Sadece yemek odalarını değil yemek odası dekorasyonlarına ve salon takımlarını da detaylandıracağız.

Türk geleneklerinden belki de en güzeli misafirperver olmaktır. Evimize gelen misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamak, onu rahat ve mutlu ettirmek, geniş sofralarda onlara da yer açmak bizleri de en mutlu eden şeylerdendir. Yemek odaları genellikle on iki kişi ile sınırlı tutulur ancak yeni sezon yemek odası modellerinde bu durum biraz değiştirilerek, esneklik sağlandı. Dileyenler için artık on iki kişilikten daha kapasiteli yemek odaları da yapılmakta.

Kalabalık Yemek Odalarını Sevmeyenler İçin

Yemek odaları kalabalık sofraların yerine iki kişilik de olabilir. Tamamen ihtiyaç ve tercihe göre daha az kişilik yemek odası takımları da bulunmaktadır. Bu yemek odalarının tasarımları daha özeldir. İki kişilik yemek odası takımları için Asortie Mobilya’nın koleksiyonlarına bakabilirsiniz.

Yeni Sezon Yemek Odası Modellerinde Trend Renkler

Yeni sezon yemek odası modellerinde açık renklerin revaçta olduğu görülmektedir. Beyaz her yıl olduğu gibi bu yıl da yemek odası modelleri arasında en sık tercih edilen renkler listesinde ilk sıralarda yerini alıyor. Ancak canlı, parlak bir beyazdan ziyade kırık beyaz bu yıl daha fazla dikkat çekiyor. Yeni sezon Asortie mobilyalarında da sık sık karşılaşacağımız yemek odası modellerinde beyazın yanında altın renkleri de katılarak mobilyaların hareketlenmesi sağlanmıştır.

Yemek odası takımlarında genellikle açık renkler kullanılır. Ancak bazı modellerde koyu renkler de tercih edilebilmektedir. Örnek göstermek gerekirse, klasik yemek odası mobilyalarında bordo ya da fuşya kullanılabilir ancak ağırlıklı olarak toprak tonları dediğimiz kahverengi ve tonları daha çok yer kaplar.

Yemek odalarında koyu renkten vazgeçemeyenler için Asortie’nin geniş ürün yelpazesinde sizlere uygun yemek odası takımlarını bulabilirsiniz. Nara klasik yemek odası serici koyu renk sevenler için mükemmel bir seçenek olacaktır. Siyah ve altın varakların muhteşem birleşimi ve nostalji kokan bu takım, odanıza şıklığın yanı sıra gizem de katacaktır.

Yeni Sezon Yemek Odası Modellerinde Asortie İmzası

Mobilya tasarımında şıklık ve ihtişam denince akla ilk gelen marka Asortie Mobilya, tasarımlarıyla bu sezon da adından söz ettiriyor. Asortie şıklığın yanında konfora da büyük önem verir. Keyifli anların yaşandığı yemek odalarında rahatınızın kaçmaması için tasarımlarında konforu da yakaladı. 

Yarım asırlık tecrübesiyle kalitesinden ve şık tasarımlarından ödün vermeyen Asortie Mobilya, bu titizliğini tüm mobilyalarında olduğu gibi yemek odalarında da sürdürüyor. Yola çıktığı günden bugüne müşteri memnuniyetini en üst sırada tutan Asortie, yeni koleksiyonuyla da tasarımlarını beğeninize sunuyor.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.