Yatak Odasında Antik Bir Tarz

Nara klasik yatak odası takımı, muhteşem rengi ve tasarımı ile büyülüyor.  Yatak başlığında ve dolap kapaklarında bulunan büyük oyma motif, adeta bu modele hayat veriyor. Nara yatak odası takımında komodin, şifonyer, karyola ve dolap yer alıyor. Talep edildiği taktirde takıma iki kapılı bir dolap daha ilave edilebiliyor. Yatak odasında kıyafetler ve uyku takımlarınız için bolca yeriniz olsun istiyorsanız bu ek iki kapılı dolabı da kullanabilirsiniz.

Tüm günün yorgunluğunu dinlenerek üzerinizden atmak istediğiniz yatak odanızda, ahşabın doğal güzelliğini efsanevi renkler ile bir araya getirin ve klasik yatak odanızın tadını çıkarın. Nara, muhteşem çizgilerin bir araya getirildiği özel bir tasarım. Yatak odanızda büyük oyma modellerin zerafetini konuşturmak istiyorsanız bu muhteşem takımı mutlaka inceleyin. Yıllara meydan okuyacak kalitede üretilen klasik yatak odası modellerimiz özenle tasarlanır. Evinize uyum sağlayacak ölçü ve renklerde üretilerek sizlere ulaştırılır. Asortie Mobilya olarak yıllardır mobilya-dekorasyon alanında faaliyet gösteriyoruz. Tüm müşterilerimiz bizler tarafından üretilen mobilyalar ile evlerinde keyifli zamanlar geçirecekleri için kalitemizden asla ödün vermiyoruz. Yıllarca aynı kalitede kalacak ve geçmişin güzel anlarını anımsatacak tüm modellerimiz ile müşterilerimize huzur dolu evler yaratıyoruz.

Nara ve diğer tüm klasik yatak odası takımları konfordan ve şıklıktan ödün vermeden üretilmektedir. Nara modelimiz evinde antik izler barındırmak isteyen müşterilerimiz için tasarlanmıştır. Bu modelimizin çekmece ve kapaklarında çarpmalara özel aksesuarlar kullanılmıştır.

Nara antik klasik yatak odası için diğer görselleri incelemek ve bilgi almak için tıklayınız. 

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.