Roma’nın Gücünden ve İhtişamından Esinleneceğiniz Tasarım; Roma Klasik Koltuk Takımı

Doğal ahşabın sadeliğini ve gücünü hissedebileceğiniz Roma klasik koltuk takımı, el işçiliği ile özenle üretilmiştir. Göz alan motifleri ve dokuma kumaşıyla tüm klasik salon takımları için ilham verecek olan Roma koltuk takımı, Roma döneminin gücünden esinlenilerek tasarlanmıştır.

Altın varaklı oymaları ve parlak kırmızı kumaşıyla göz alan Roma koltuk takımı, antik Yunan sanatından da etkilenen çizgileri ve evinize ihtişam katıyor. Dönemin etkilerini yansıtan motifleri ile evinizde klasik rüzgarlar estirecek olan koltuk takımı görenlerin hayran olacağı modellerden biri olacak. Sadece görüntüsü ile değil, konforu ve rahatlığıyla da işlevsellik sunacak olan klasik koltuk takımı, şık aksesuarlar ile kombinlenebilecek.

Yeni sezon modellerin en gösterişli ve iddialı takımları arasında gösterilen Roma klasik koltuk takımı, 2 berjer ve 2 adet kanepeden oluşmaktadır. Birinci sınıf gürgen ağacından üretildiği için senelerce dayanıklılığıyla güven veren Roma klasik koltuk takımı dekorasyonda zevkini ön plana çıkarmak isteyenlerin tercihi olacaktır.

Evini dekore edenler isteğe göre Roma klasik koltuk takımıyla beraber orta sehpa ve yan sehpa da alabilir ve uyumu yakalayabilir. Altın varaklı ayaklara sahip olan bu sehpa modelleri ihtişama uyum sağlayacak ve zarif kesimiyle misafirlerinizin de gözünü kamaştıracaktır. Kırmızının gücünü oturma alanınızda hissedebileceğiniz Roma klasik koltuk takımı güçlü aksesuarları da kullanma imkanı tanır. Bu sayede gösterişli avizeleri, saray halılarını, klasik dönemi yansıtan çerçeve ve aynaları kullanabilecek, Roma döneminin ruhunu sergileyebileceksiniz.

Lüks koltuk takımı modellerinden biri olan Roma modeli, istenilen ölçü seçenekleriyle üretildiği için istediğiniz alanlara göre tasarlanacaktır. Görkemli bir hava yaratacağınız salonlarda Roma klasik koltuk takımına eşlik etmesi için klasik yemek odası takımlarını tercih edebilir ve duvar ünitelerini inceleyebilirsiniz.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.