Panorama Klasik Koltuk Takımıyla Evinize Retro Dokunuşlar Yapın

Soft tonları sevenler ve evinde ferah bir hava yaratmak isteyenler için oldukça ideal bir seçim olan Panorama klasik koltuk takımı, krem tonlarında döşeme kumaşıyla salonunuza elegant bir hava katacak. Bir üçlü, bir ikili ve iki adet tekli koltuktan oluşan bu takımı istediğiniz ölçülerde sipariş edebilir, gösterişli aksesuarlarınızla uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz.

Altın varaklı ayakları ve başlık kısmıyla klasik tarzın temel özelliklerini taşıyan Panorama, kusursuz bir salon dekorasyonu için birinci sınıf malzeme kullanılarak üretilmiştir. Zarif oymalara sahip olan takımın her bir detayı klasik salon dekorasyonu için doğru adımları takip etmenizi sağlayacaktır. İhtişamı öne çıkaran krem tonları ve altın rengi uyumunu yakalayabileceğiniz modelde şıklık kadar konfor da cezbedici olacaktır.

Panorama Koltuk Takımını Klasik Detaylarla Tamamlayın

Panorama koltuk takımı ile beraber kullanabileceğiniz altın varaklı orta sehpa, stilinizi tamamlayıcı olacak ürünlerden biridir. Bunun yanı sıra klasik dekorasyona yakışacak vitrin, tv ünitesi gibi parçalarla koltuk takımını kullanabilirsiniz. Soft pembe, altın ve krem  tonlarındaki yastıklarıyla farklı renklerle kombin yapmanıza olanak tanıyan takımın döşeme kumaşındaki desenler de dekorasyonda renk seçenekleri anlamında size geniş imkanlar sunacaktır.

Gösterişli bir duruşa sahip olan Panorama’nın tasarım çizgileri yumuşak hatlara sahip olduğu için hayal ettiğiniz huzurlu atmosferi yaratmanızı sağlayacaktır. Asil salon dekorasyonları yaratmak için kullanabileceğiniz Panorama klasik koltuk modeli her yaştan insana hitap edecek bir stile sahiptir. Gencinden yaşlısına kadar herkesin beğenisini kazanan Panorama, modern evlere retro dokunuşlar yapmak isteyenlerin de tercihi olacaktır.

Sade ve zarif objeleri yanında kullanabileceğiniz Panorama’nın dayanıklılığı da sizin için cezbedici unsurlardan biri olacaktır. Yıllara meydan okuyacak güzelliği ve popülaritesini hiçbir zaman yitirmeyecek çizgileriyle, klasik stilinizi yansıtacak olan koltuk takımı, yıllarca kullanılabilecek sağlamlıkta bir modeldir.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.