Oymalı Kapı Modelleri İle Salonunuza Klasik Bir Dokunuş

Oymalı Kapı Modelleri İle Salonunuza Klasik Bir Dokunuş

Evlerinizde ve işyerlerinizde kullandığınız kapılardan sıkıldınız mı? Daha farklı bir model mi arıyorsunuz? Tarzınızı yansıtacak oymalı kapı modelleri, beklentilerinizi tam manasıyla karşılayacak türden ürünler. Üzerinde ince işçilik eseri olan oymalar, kapıların adeta birer sanat eserine dönüşmesini sağlar ve görenleri kendisine hayran bırakır. Bir kapıdan çok daha fazlası olan ahşap oymalı kapı modellerini, istediğiniz alanlarda çok rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

El oymalı kapı modeli, adından da anlaşılacağı gibi el ile yapılır. El ile kişiye özel olarak üretilen kapılar, evlerin ve işyerlerinin daha farklı bir hava kazanmasını sağlar. Sıradan ve her yerde rastlanılan ürünler yerine bunların tercih edilmesi, ortamların çok daha şık ve asil bir görünüm kazanmasını sağlar. Dekoratif amaçlı olarak da kullanılan ürünler, son derece kalitelidir ve uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Geçmişte kullanılan, fakat sanayinin gelişmesiyle unutulmaya yüz tutan bu önemli sanatı, sizlere yeniden sunuyoruz. Bu alanda uzman ustalarımızın elleri ile oyarak süsledikleri kaliteli ahşaplara özenli bir şekilde son hali verilir ve kullanıma hazır hale gelir.

Şıklığın Yeni Sembolü Oyma Kapı Modelleri

Evlerinizi dekore etmek için farklı aksesuarlar ve ürünler kullanır, istediğiniz sonucu elde etmeye çalışırsınız. Fakat her zaman bir şeylerin eksik olduğunu fark edersiniz. Her odada ve salonda bulunan kapılar, yaptığınız dekoratif çalışmayı desteklemez. Ahşap oyma kapı modelleri ile bu sorun geride kalıyor. Bu kapılar ile dekorasyon çalışmalarınız yarıda kalmayacak. Klasik bir ürün olan ve çok uzun yıllardır kullanılan oyma kapılar ile istediğiniz tarzda dekorasyon yapabilirsiniz. Kendi zevkinize uygun ürünü zorlanmadan bulabilir ve hızlı bir şekilde siparişinizi vererek dekoratif çalışmanızı tamamlayabilirsiniz.

Ceviz, kayın ve kiraz gibi ağaçlardan belli boyutlarda kapılar yapılır. Daha sonra ise bunlara son hali el ile verilir. Özel aletlerle adeta ince ince dokunan ahşap, zamanla şekilde alır ve ortaya muhteşem eserler çıkar. Bu kadar eşsiz bir modelin kapı olduğu sözleri şaşırtabilir. Bu eşsiz kapıları iç mekanlarda kullanabileceğiniz gibi dış mekanlarda da rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Kaliteli ağaçlardan üretilen kapıların kısa sürede deforme olması ya da genel görünümünü kaybetmesi gibi olumsuzluklar yaşanmaz. Bu ağaçlar, 100 yıl boyunca özelliğini ve yapısını kaybetmezler. Bu da sizlerin, çocuklarınızın, hatta torunlarınızın daha bu muhteşem kapıları yakından göreceği anlamına gelir.

Sizler için en kaliteli ahşaptan ürettiğimiz kapılara son hali el ile verilir. Bundan dolayı seri üretim değil, kişiye özel üretim, genel çalışma prensibimizdir. Kendi zevkinize hitap eden kapının bir benzerinin farklı birisinde olması, bundan dolayı çok zordur. Gerek camlı, gerekse de camsız modeller ile sizlerin zevklerine hitap ediyor ve evlerinizi bu özel ürünlerle süslemenizi istiyoruz.

El Oymalı Kapı Modeli Fiyatları

El emeği, göz nuru olan ahşap oyma kapı modelleri ile evlerinize renk gelecek ve ortamlarınız sanatsal ifadelerle dolacaktır. Bütün bunlar için ödeyeceğiniz rakam ise kazandıklarınızın yanında önemsiz bir değer olacaktır.

Tercih edeceğiniz ahşap oymalı kapı modellerinin üzerindeki el işçiliği ne kadar fazlaysa, ödemeniz gereken rakam da o kadar fazla olacaktır. Sizlere en uygun fiyat avantajlarını sağlıyor ve böylece bu eşsiz kapıları rahat bir şekilde almanıza neden oluyoruz. Oymalı iç kapı modelleri ve diğer seçeneklerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bize ulaşabilir, bu özel ürünlerden istediğinizi hızlı bir şekilde sipariş edebilirsiniz. İsterseniz de tasarım sürecine dahi katkı verebilirsiniz

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.