Oval Hatlarıyla Yumuşak Dokunuşlar Yapan Mobilya; Gala Klasik Yemek Odası

Gala klasik yemek odası takımı, yatak odası ve koltuk takımıyla beraber alındığında evinizin her alanında klasik esintiler yaratacak mobilya gruplarından biridir. Evinde uyumu yakalamak isteyenlerin tercih edebileceği Gala serisi, oval çizgileri ve soft tonlarıyla yaşam alanınıza zariflik katacak.

Açık renk mobilyaları sevenlerin beğenisini kazanacak olan Gala yemek odası takımı, kibar kesimi nedeniyle aksesuarlarla da uyumu yakalayacaktır. Mermer yemek masası altın varaklı ayakları ile yemek odasının yıldız parçası olurken beyaz renkteki camlı vitrin de aksesuarlarınızı sergilemenizi sağlayacak. Yüksek altın varaklı ayaklara sahip olan vitrin ve yemek masasındaki ince işlemeler, odaya zenginlik katacak.

Modası Geçmeyen Alanlar Yaratmak İçin Gala Serisi
 

İnce işlemeleri ile göz dolduran Gala klasik yemek odası mobilyası dayanıklılığıyla da senelerce kullanabileceğiniz parçalardan biri olacak. Yıllar geçse bile evinizde ağırlamak isteyeceğiniz bu zamansız mobilyalar misafirlerinizi büyüleyecek. Konuklarınızı en şık şekilde ağırlamak için tercih edebileceğiniz Gala serisi rahatlığıyla da evinize konfor getirecek.

Gala klasik yemek odası mobilyasını dekore ederken uyumlu parçaları kullanabilir, büyük avizeler ve saray halılarını dekorasyonda tercih edebilirsiniz. Ayrıca minimal aksesuarlarla da uyumlu duracak olan Gala yemek odası, yatak odası ve klasik koltuk serileriyle de sizi cezbedecek. Altın varaklı işlemelerin her parçada özenle kullanıldığı mobilyalarda el işçiliği dikkat çekmektedir. Birinci sınıf kaliteli malzemeden üretilen mobilyaları güvenle kullanabilecek ve yıllar geçse bile modası geçmeyen alanlar yaratabileceksiniz.

Gala klasik yemek odası takımının yumuşak hatları sayesinde evinize zarif dokunuşlar yapabilir ve retro tarzınızı evinizde de konuşturabilirsiniz. Klasik tarzından ödün vermek istemeyenlerin favori mobilya modellerinden biri olan Gala serisi için Asortie Mobilya ile iletişime geçebilirsiniz.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.