Lüks Dresuarlar ile Yaşam Alanlarınıza İhtişam Katın

Lüks Dresuarlar ile Yaşam Alanlarınıza İhtişam Katın

Klasik Dresuarlar şık tasarımları ve duruşları ile ihtişamlı yaşam alanları oluşturmanızı kolaylaştıran mobilyalardandır. Evin birçok alanında kullanılan dresuar modelleri genellikle antre, yatak odalarında daha fazla tercih edilmektedir. Birçok farklı dresuar modeli bulunmaktadır. Modern dresuar modelleri olduğu gibi lüks ve klasik konsepti desteklemek için tercih edilen klasik dresuar modelleri de mevcuttur. Peki en şık yaşam alanlarını desteklemek için dresuar modeli seçerken nelere dikkat edilmelidir?

Ahşap Dresuarlar ile Şık Antreler

Ahşap Dresuarlar genellikle oyma motifleri ile beğenilen konseptlerde üretilmektedir. Klasik mobilyaların tercih edildiği ve lüks bir mekânın dekorasyonunun oluşturulması için çabalanan yaşam alanlarında dresuar kullanımı o alandaki tasarıma şık bir konsept katarken hareketli bir ortam oluşturmanızı da destekleyecektir.

Ahşap oyma motifli dresuar modelleri olduğu gibi, daha sade motifsiz klasik dresuarlar da mevcuttur. Oluşturulmak istenilen konsepte bağlı olarak onlarca model arasından seçeceğiniz bu mobilyalar kullanışlı bir yapı sunarken şık yaşam alanları dizayn etmenizi sağlamaktadır.

Antreler genellikle antrelerde tercih edilmektedir. Kapıdan ilk girildiği anda başlayan şıklık algısını sağlayan dresuarlar konuklarınızı karşılarken etkileyici bir tasarım oluşturmanızı sağlayacaktır. Genellikle şık bir tasarım sunması için kullanılan dresuarlar çekmeceli yapıları ile elinizin altında olmasını istediğiniz eşyalarınızı muhafaza etmektedir. Dışarı çıkarken genellikle yanınızda almanız gereken, anahtar, cüzdan, telefonunuz gibi eşyalarınızı yeri geldiğinde muhafaza eden yeri geldiğinde de dış giysilerinizi giyerken bu alanları yardımcı olarak kullanabilirsiniz.

Aynalı dresuar modelleri ile şık yaşam alanlarındaki ışığı yansıtması ile aydınlık ve ferah antreler oluşturmanızı sağlayacaktır. Bu nedenle dresuar modellerinde ayna kullanımı da önemlidir. Aynalı dresuar modelleri olduğu gibi aynasız dresuar modelleri de mevcuttur. Tercih ettiğiniz dresuar modelinin aynasız olanları için mobilya ile uyumlu bir tasarıma sahip harici bir ayna satın alabilirsiniz.

Lüks Dresuarların Salonda Kullanımı

Genellikle antrelerde ve girişlerde tercih edilen dresuar modelleri salonlarda daha çok boş kalan alanlarda da tercih edilmektedir. Dresuarlar yapıları gereği işlevsel mobilyalardır. Hem üzerine koyulacak, çiçek, çerçeve ya da gondol gibi aksesuar ürünleri ile şık bir konsept oluşturmakta hemde çekmeceli rafı ile önemli eşyalarınızı muhafaza edip kaybolmasının önüne geçecektir. Lüks dresuarlar salonlarda da kullanılır. Bu alanlarda kullanılmasının amacı daha çok dekoratif amaçlı olmaktadır. Çünkü salonlarda yemek odası konsolu ve televizyon gibi sehpalarına yer verildiği için kapaklı raf ihtiyacı bu mobilyalar ile sağlanmaktadır.

Şık Dresuarların Fiyatları

Lüks mekanların ihtişamını arttıracak salonlarda ve antrelerde kullanılan hem aksesuar görevi hemde işlevsel bir kullanım sağlayan dresuarlar farklı fiyat skalaları ile kullanıcılarının beğenisine sunulmaktadır. Dresuar fiyatlarını belirleyen birçok etmen bulunmaktadır. Klasik dresuar fiyatları, genellikle modelin tasarımı, ölçüleri ve üretiminde kullanılan malzemelerin maliyetlerine göre değişiklik göstermektedir. Genellikle klasik ahşap dresuar fiyatları merak edilen konukların başında gelmektedir. Asortie mobilya klasik dresuar modeli fiyatlarını merak eden kullanıcılar için ürünlerin içerisinde yer alan, ürün bilgi formu yer almaktadır. Bu ürün bilgi formlarını dolduran kullanıcılar mobilya hakkında merak ettiklerini tarafımıza iletmektedir. Talepler doğrultusunda da ürünün fiyatı hakkında size dönüş gerçekleştirilecektir.

Özel Ölçülerde Dresuar Modelleri

Yaşam alanlarına tam uyum sağlaması için tamamen özel ölçüler kullanılarak dresuar modelleri yeniden üretilmektedir. Bu dresuarlar kullanılacağı alana tam uyum sağlayacağı için şık alanlar oluşturmanızı sağlayacaktır. Böylece lüks dresuarlar ile yaşam alanlarınıza ihtişam katmış olacaksınız. Beğendiğiniz dresuar modeli kullanılacağı alanın ölçülerine bağlı olarak uygun ölçülerde yeniden üretilerek ihtişamlı yaşam alanları oluşturabileceksiniz.

İhtişam ve şıklık yaşam alanlarındaki uyumdan geçmektedir. Yaşam alanlarındaki mobilyaların birbirleri ile olan uyumu, kullanıldığı alana uygun ölçü ve renklerde tercih edilmesi ile şık ortamlar oluşturmuş olacaksınız.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.