Lüks Banyo Dolapları
Lüks Banyo Dolapları

Lüks Banyo Dolapları

Ahşap günümüzde hemen her alanda kullanılan bir malzemedir. Birbirinden farklı birçok sektörde alana ayrı bir görünüm kazandırması ve doğal olması nedeni ile ahşap tasarımlar tercih edilmektedir.

Fonksiyonel olma yönüyle hem klasik hem de modern evlere hitap edebilen ahşap ürünü, doğal- soft yaşam alanları oluşturulmasına yardımcı olur.

Yılların eskitemediği muhteşem çözüm!

Evet ahşap hemen her alanda kullanılıyor. Ancak görülen üzere en çok banyo dolapları üzerinde tercih ediyor. Evinin salonunda ya da farklı bir yerde ahşap kullanılmasa dahi banyolarda mutlaka ahşap detaylara yer veriliyor. Lüks ahşap banyo dolapları, banyolara ferah ve klasik bir görünüm kazandırıyor.

Banyolarda sıcak ve samimi bir hava yakalamak isteyenlerin gözdesi olan klasik banyo dolapları rağbet görmesi ile çeşitlendirildi. Su tutmayan ahşaplar, kabarma veya leke yapmadıkları için daha uzun süre dayanabilmekteler. Üzerlerine çekilen özel cila ile ortadan kalkan bu ahşap kabarma sorunu ile lüks ahşap banyo dolapları rengarenk oldu.

Her banyoya özel lüks ahşap banyo dolabı

Klasik lüks ahşap banyo dolaplarının en temel özelliği dolap kapaklarına ve dolap kulpları için oluşturulan özel işçilikler. Klasik banyolarda yaprak desenleri, tuğralar ya da hat sanatının uygulandığı işçilikler oldukça emek istemektedir. Klasik banyo tasarımları içinde tek bir çizgi dahi tasarıma bambaşka bir boyut kazandırabilir. İşte bu nedenle lüks ahşap banyo dolaplarının tasarımları ince bir iştir.

Asortie Mobilya, klasik moda üzerine çalışan bir firma olduğu için birçok lüks ahşap banyo dolabı modelleri klasik ölçüye aktarılmıştır. Tüm muhteşem ahşap banyo modellerini Maslak’ta bulunan shoowroom’da görebilirsiniz. Bunun dışında www.asortie.com adresini de ziyaret edebilirsiniz. Özellikle işlemeleri ile göz dolduran ve klasik havayı buram buram solutan lüks ahşap banyo dolapları çeşitleri, sadece klasik dekorasyon ile uğraşan Asortie ustalarının elinde adeta dile gelmişler… Siz de bu harika modelleri görmeden evinizi kurmayı ya da evinizi yenilemeyi düşünmeyin. 

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.