Leon Klasik Koltuk Takımıyla Evinize Zarafet Katın

Leon klasik koltuk takımı, seneler geçse bile sağlıkla kullanabileceğiniz dokuma kumaşları kullanılarak üretilen, ergonomik ve ortopedik bir koltuk grubudur. İz yapmayan dokuma kumaşlarının rahatlığını hissedeceğiniz bu koltuk grubuyla salonunuza değer katabilir, lüks alanlar tasarlayabilirsiniz.

Soft tonların hakim olduğu Leon koltuk grubu gücünü ve ismini iddialı hatlarından ve altın varak işlemelerinden alır. Altın tonlarıyla kombinlendiğinde evlere zarafet katan Leon klasik koltuk grubu, iki adet takım berjeriyle salonunuzu en verimli şekilde kullanmanıza imkan tanır.

Leon Koltuk Grubunu İddialı Aksesuarlar ile Tamamlayın

Klasik mobilya takımlarının olmazsa olmazı oyma detayları Leon koltuk takımında da görebilir, usta ellerden çıkan bu ince işçiliğe hayran kalabilirsiniz. Avangard mekanların genel ruhuna uyum sağlayacak olan Leon klasik koltuk takımı, zengin görüntüsüyle ihtişamlı aksesuar kullanımınıza da imkan tanıyacaktır.

Leon klasik koltuk takımıyla beraber altın oyma detaylı orta sehpaları, klasik tv ünitelerini, vintage ayna ve çerçeve gibi aksesuarları kullanabilir, soft tonlara sahip bu koltuk grubunu daha iddialı renkteki aksesuarlar ile kontrast hale getirebilirsiniz.

Beyaz ahşabın asaletini hissedeceğiniz Leon oturma grubuyla salonlarınızı dekore ederken zemin rengi ve duvar kağıdı gibi klasik motiflerin uyumunu da unutmamanız gerekir. Halı ve perde gibi oturma alanlarının havasını değiştirecek aksesuarlar da klasik koltuk takımı ile uyumlu seçilmelidir. Özellikle soft tonlarında seçilen halılar aksesuarların iddialı ve zengin görüntüsünü daha çok öne çıkaracaktır.

Klasik koltuk modelleri arasında tercihiniz Leon oturma grubu olacaksa evde kullanacağınız diğer mobilyaların da beyaz ahşaptan üretilmesine özen gösterebilirsiniz. Böylece daha aydınlık ve ferah dekorasyonlar yaratabilir, oturma alanını daha geniş gösterecek bir yerleştirme tarzı yapabilirsiniz. Büyük heykeller, vazolar ve çiçekler de klasik dekorasyon stilinize küçük dokunuşlar yapmanızı sağlayacak aksesuarlar olarak kullanılabilir. 

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.