Leon Klasik Berjerin Dekorasyonda Kullanımı

Favori ev dekorasyonu unsurlarından biri olan berjer takımı, tek başına evin havasını değiştirebilecek nitelikteki mobilya ürünlerinden biridir. Hazırlayacağınız özel alanları şık ve konforlu bir hale getirmek için tercih edebileceğiniz berjer modellerinden biri de Leon klasik berjer takımıdır.

Güçlü bir tasarıma sahip olan Leon klasik berjer modeli, tasarımında aslan ayağını andıran motifleriyle dikkat çekmektedir. Ergonomik bir dizayna sahip olan berjerin açık tonlardaki döşeme kumaşı, bulunduğu alanlara aydınlık bir hava katacaktır. Birinci sınıf kaliteli sünger kullanımı da rahatına düşkün olanların ilgisini çekecektir.

Leon berjer modeli salonlarda uyumlu koltuk takımlarıyla kullanılmak istenirse, aynı serinin Leon koltuk takımıyla bir bütünlük yakalanabilir. Böylece benzer altın varaklı işlemeler ve kumaş kalitesi ile salonlarda güçlü bir stil yaratabilirsiniz. Üstelik özel ölçülerde ve dilediğiniz renklerde alabileceğiniz Leon berjerler, evinizde hayal ettiğiniz tasarımlar yapmanızı sağlayacak.

Klasik Berjer Modellerinin Aksesuarlarla Kullanımı

Leon klasik berjer modeli oyma motifleri ile ön plana çıktığı için aksesuar kullanımında da ince işlemelere sahip iddialı modelleri tercih etmenize imkan tanıyacaktır. Klasik dekorasyonun imzası olan işlemeleri rahatlıkla bulabileceğiniz Leon serisi, klasik sehpa modelleri ve TV üniteleriyle de kullanılabilir.

Leon berjerler soft renklere sahip dokuma kumaşıyla ferah bir görünüme sahip olduğundan, dekorasyonda kontrast yaratmak için daha iddialı renklerde aksesuar tercih edilebilir. Altın işlemeleriyle evinize klasik bir hava katacak olan berjerler, gösterişli aydınlatmalar ve saray motiflerine sahip halılarla da uyum yakalayacaktır.

Leon berjer takımı ile evinizin kusursuz dekorasyonunu tamamlayacak ve yaşam alanlarının bütünlüğünü yakalayabileceksiniz. Evinizin daha şık ve gösterişli olmasını istiyorsanız tercih edebileceğiniz bu model, keyif alacağınız alanlar yaratmanıza da kolaylık tanıyacaktır. Vintage bir atmosfer oluşturmak için zarif çizgilere sahip olan Leon koltuk takımını ve berjer modelini alabilir, klasik ev dekorasyonu fikrini hayata geçirebilirsiniz.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.