Klasik Yemek Odası Takımları

 

Klasik Yemek Takımları

 

Evin en çok aynı zamanda en keyifli zamanlarının geçirildiği yemek odaları, ev dekorasyonunda da önemli bir yere sahiptir. Asortie Mobilya’nın klasik yemek odası takımları, evinin her alanında şıklığı yakalamak isteyenler için geniş ürün yelpazesiyle sunuluyor. Birbirinden şık yemek odası takımları ile siz de evinize zarafet katın. Lüks ve ihtişamı bir arada bulacağınız yemek odaları hem sizi hem de misafirlerinizi ayrıcalıklı hissettirecek.

Birinci sınıf kumaşlarla üretilen klasik yemek odası takımları masa, konsol, vitrin, ayna ve sekiz adet sandalyeden oluşuyor. Müşteri memnuniyetini en üst sırada tutan Asortie ile yemek odası takımlarınızın ölçüsünü, kumaşı rengini ve ürün sayısını evinize göre değiştirebilir, ekleye ya da çıkarmalar yapabilirsiniz. Tüm parçaları ayrı bir özenle üretilen bu takımlar ile evinizi saraya dönüştürebileceksiniz.

Aileniz ya da misafirleriniz ile mutlu vakit geçireceğiniz klasik yemek odası takımları, tamamen doğal ahşaptan üretilir. Yemek takımını isteğinize göre altın ya gümüş varaklı seçebilir, odanızın diğer parçalarıyla uyum içerisinde olmasını sağlayabilirsiniz. Yemek odaları tamamlayıcı ürünler olan vitrin ve konsollar da mekana uygun olarak tasarlanır. Yemek odanıza zenginlik katmak için seçeceğiniz bu ürünleri yine isteğinize göre renk, varaklı ya da sade tasarımlardan birini seçebilirsiniz.

Klasik çizgiler ve zarif motifler ile güçlendirilen mobilyalar aynı zamanda oldukça ergonomik ve konforludur. Keyifli sohbetlerin yaşandığı yemek masalarında şıklığın yanı sıra konforlu olmasına da özen gösterilir. Yüksek kalitede sünger ve kumaş kullanılır, leke tutmayan özelliği ile kullanım ömrü uzatılır.

Asortie mobilya’nın birbirinden şık klasik yemek odası takımları hakkında detayları öğrenmek, fiyat bilgisi almak için web adresimizi ziyaret edebilirsiniz. İsterseniz de Masko Mobilya’da bulunan showroomlarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.