Klasik Ofis Mobilyaları
Klasik Ofis Mobilyaları

Klasik ofis mobilyaları, ofisinize ve size prestij ve değer katan mobilyalardır. Zamanınızın önemli bir bölümünü geçirdiğiniz ofislerde, şıklığınızdan ödün vermeden konforu yakalamak en doğal hakkınız. Bunun için Asortie Mobilya, sizi iş yerinizde de en iyi temsil eden klasik ofis mobilyaları tasarlayarak sizlere sunuyor.

İşlerinizi organize ettiğiniz aynı zamanda müşteri ve misafirlerinizi  ağırladığınız ofisler sadece bir çalışma ortamı değil aynı zamanda prestijiniz için de önemli bir alandır. Şık bir görünüm sizi iyi hissettirmenin yanında iş yerinizin güvenirliğini ve saygınlığını da artıracaktır. Bu gerçekle hareket eden Asortie Mobilya, ofisiniz için birbirinden şık klasik ofis mobilyaları tasarlar. Asortie Mobilya, şık ve zarif tasarımlara imza atarken, mobilyaların kalitesi ve fonksiyonelliğini de göz önünde bulundurur.

Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetinden ve kalitesinden ödün vermeden ilerleyen Asortie, ev dekorasyonunda gösterdiği titiz ve kaliteli çalışma örneğini makam odası üretirken de gösteriyor. El işçiliğinin en güzel örneklerini birinci sınıf kalitedeki kumaşlar ve deri kaplamalar ile birleştirerek, şık ve zamansız mobilyalar tasarlıyor. Asortie ofis dekorasyonunda çalışma masaları, lüks makam odaları, dosya dolapları, bekleme koltukları, misafir koltukları ve ofis mutfakları gibi ürünler de sunuyor.

Lüks makam odaları genellikle bir adet masa, kütüphane, sehpa ve kesondan oluşur. Ancak müşterinin isteğine göre misafir koltukları ve makan koltuğu da eklenebilir. Müşterinin hayalinizi odasına taşımayı amaç edinen Asortie Mobilya, istediğiniz renk, model ve ölçüde tasarlanan mobilyalarınızı ofisinize getirir. Klasik ofis mobilyalarının şık olduğu kadar ergonomik olmaları da gerekir.  Özellikle uzun süreli çalışmalarda sağlığı riske atmayacak ürünler olması önemli bir diğer konudur. Bu sebeple mobilyaların ergonomik yapıda olması önemlidir. Makam odanızın şıklığına şıklık katmak istiyorsanız mobilyanıza ek olarak ahşap duvar kaplamalar ile zenginleştirebilirsiniz. Siz hayal edin Asortie Mobilya, sizin için gerçekleştirsin. 

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.